Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.2 beállítások menü...

Android 2.2 beállítások menü testre szabása?

Figyelt kérdés
Kezdenek gyülni az ikonok a ZTE Blade készülékem beállítások menüjében. Testre szabható, kategorizálható ez a rész az androidon valamilyen módon vagy mindenképp kiegészítő szoftver telepítése szükséges?
2011. jún. 29. 10:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem biztos hogy beállításoknak nevezi őket a droid, ez az a rész mint winél a vezérlőpult.


Itt középen látható: [link]

2011. jún. 29. 11:05
 2/7 anonim ***** válasza:
Az inkább balról a második amire gondolsz. Az alkalmazás lista. Az ikonok mappába rendezéséhez külön programra van szükséged. De nem vagyok benne biztos, hogy ott is lehet velük mappába rendezni. Pl. app organizer, Got to apporganizer,
2011. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, balról a másodikra gondolok.


Kezdetben itt van ilyen 20 program. Aztán ahogy telepítesz dolgokat azok itt mind megjelennek, kezd kaotikus lenni a dolog.

Gyárilag nincs rá módszer ezeket rendezni, alkönyvtárba helyezni vagy valami elegáns megoldás?

Legalább egy rendezés használati gyakoriság szerint lehetne, már ez sokat lenditene a dolgon.

2011. jún. 29. 13:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem azért, de értő olvasás elégtelen. Írtam két alkalmazást is ami elméletileg jó arra, hogy az alkalmazás listában lehetőség legyen mappákat létrehozni és abba rendezni. Kipróbálnám én is de a miui romban nincs alkalmazás lista. Ott minden ikon a képernyőkön van.

Ha mégse lenne jó akkor meg tegyél ki minden ikont a képernyőre és ott kedved szerint tudod rendezni, illetve tudod mappákba rendezni.

2011. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Olvastam én, csak ezek nem azt csinálják amit én szeretnék, illetve nem ott.

Valahogy ilyen alap igénynek tünt hogy ezt lehet gyárilag, minden egyéb progi telepítés nélkül, de lehet még progi sincs igy erre.

2011. jún. 29. 15:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát igen vannak még megoldatlan gondok. DE van ez a Go laucnher Ex nevű cucc. Na itt az alkalmazás listában kedvedre tudod rendezni a cuccokat és még mappát is lehet létrehozni benne. Azonkívül rendkívül sok téma van hozzá és még egy pár letölthetőt widget is.
2011. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Levadásztam a go lunchert, de közben találtam én is egy számomra alkalmas progit, ráadásul magyarul: [link]
2011. júl. 3. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!