Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes úgy Androidos telefont...

Érdemes úgy Androidos telefont vennem, hogy egyáltalán nem értek hozzá?

Figyelt kérdés

ZTE Blade telefont szeretnék venni, azonban nem tudom, főzött ROM-ot hogy lehet rá rakni, leírást se találok hozzá, így meg valószínűleg csak elrontanám, nem tudom, mi az a bootolás, a RAM-ROM dolgot sem tudom értelmezni, mármint hogy melyik mire való...


Így butaság lenne rá kiadni majd' 40 ezret? Vagy úgy könnyebben megérteném a dolgokat, ha megvenném és használnám a telót? :)


2011. jún. 29. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát nemnagyon. de a blade véglis nem rossz teló kezdőknek. azért mielőtt megveszed olvass utána az alap dolgoknak, hogy valami fingod legyen róla
2011. jún. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mobilarena.hu -n olvass tesztet, ott kiderül sokminden, és lehet hogy nem is ez a teló való neked
2011. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Pár nap fórumozást megér, mikor én vettem, mobilarénán 6 ezer hozzászólás volt, elolvastam mindet. Most 50 ezer van, ha nem is olvasod el mind, érdemes belelapozni. Felesleges ilyen telefont venned, ha nem tudod, mit tud, és hogyan használhatod ki.

Ajánlom még Aresius barátunk blades oldalát: [link]

Itt mindent megtalálsz a romokkal kapcsolatban is.

Ja, és barátkozz meg a gondolattal, hogy a használati utasításod a google lesz, mert papír alapút nem kapsz hozzá.

2011. jún. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Miért lenne butaság? Embereknek gyártották az androidos telókat is! Ahhoz hogy használd nem kell tudnod mi az a boot, rom, stb....Sőt még azt sem, hogy mi az az android. Ezek csak akkor fontosak, ha "tuningolni" szeretnéd a telefonod.
2011. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Használati utasítás azért nem lesz hozzá, mert nem túl bonyolult szerkezet alapból. Minden olyan szájbarágós, hogy 1 óra nyomkodás után kívülről fogod fújni az egészet! :)
2011. jún. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

De pl. a rootolás vagy a főzött ROM rátétele annyira fontos lenne?

Most olvasgatom, hogyan kell rootolni, és igencsak durván nehéznek tűnik nekem. :D


Igazából csak furcsa lenne nekem ez a teló. Lassan 2 éve van egy SE W302-m, és ilyen gondjaim azzal nincsenek.


Egyébként néztem teszteket, persze, hogy néztem, a ZTE Blade és az SE X8-as között gondolkodtam/gondolkodok.

2011. jún. 29. 17:49
 7/13 anonim ***** válasza:

A Blade sokkal komolyabb.

Ha csak telefonálni akarsz vele, akkor nem kell root meg főzött rom. Ha komolyan akarod használni, és szorult beléd némi "kockaság", akkor mindenképp. De a főzött romok alapból rootoltak, tehát nem kell külön szórakozni vele.

2011. jún. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

17:45-ös: Köszönöm szépen a linket és a jó tanácsokat, olvasgatni fogom mindenképp! :)


17:47: Valahogy én is így álltam eddig hozzá, de most kicsit elbizonytalanodtam, amikor olvasgattam a dolgokat. :D

Köszönöm a válaszod! :)

2011. jún. 29. 17:54
 9/13 A kérdező kommentje:

Jolinar, neked is köszönöm a válaszodat! :)

Hát igazából zenehallgatáshoz, játékokhoz, netezéshez használnám.


Szóval akkor te inkább az X8-ast ajánlanád? :)

2011. jún. 29. 17:58
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, pont fordítva. Bladem van, és nem ajánlom az X8-at. Bár nekem a kijelző felbontása volt a legfontosabb tényező, abban pedig magasan nyerő a Blade. De még ez is kicsit kicsi a netezéshez. Tehát ha sokat akarsz netezni vele, akkor mindenképpen Blade, ha esetleg puskázni, akkor még inkább Blade. Az X8 felbontása ezekre kevéssé alkalmas. Játszani meg zenélni jó az is. De azt is ugyanúgy mókolni kell, ha jobban testre akarod szabni.
2011. jún. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!