Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung star 2 mobiltelefonom...

Samsung star 2 mobiltelefonom van, és nem tölti be a youtube zenéket. Mi lehet a probléma? Köszönöm.

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 16:38
 1/3 anonim válasza:
Túlságosan szűken kérdezel. Először is: mivel próbálod? youtube alkalmazással vagy csak sima böngészővel? WiFi-vel kapcsolódsz, vagy mobilinternettel?
2011. júl. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nekem ezek elég magas dolgok, lány létemre... :S :D WiFi-vel kapcsolódok. Opera van rajta.
2011. júl. 1. 22:56
 3/3 A kérdező kommentje:
"Új" állapotában volt, hogy betöltötte a zenéket, de mostanában nem. Ezért nem is értem, hogy ha valamikor engedte, most mi lett vele. Nem változtattam a beállításokon semmit.
2011. júl. 1. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!