Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális hogy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy nem tudom megállni hogy naponta minimum kétszer ne maszturbáljak?

Figyelt kérdés
ha nem akkor hogy szokjak le róla?
2011. ápr. 26. 19:32
 1/6 anonim válasza:
Néha én se állom meg de van hogy egy hétig kibírom.
2011. ápr. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nem annyira normális szerintem :/ Hát nem tudom foglald le magad valamivel
2011. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális.

Keress egy NŐT.

2011. ápr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Hát figyelj, ez nem normális. Első tanácsom az az, hogy kezdj el sportolni. Ha sportolsz, akkor vegyél fel még egy sportot. Kerüld az izgató dolgokat, az interneten is és élőben is. Ha véletlen felállni kezdj el fekvőtámaszozni vagy felülésezni, vagy bármit, tőlem akár fejenállhatz is. De ne csak 1 percig, minimum 5 percig nyomjad ezeket. Ha ez se válik be akkor vond el a figyelmedet arról, mint pl. belerúgsz az asztalba, vagy ököllel erőből a falba ütsz. Ha ezek se működnek, akkor menj ki, sétálj. Ha még mindig nem sikerült, akkor heréld ki magadat egy vajazóskéssel.
2011. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én régen ugyan így voltam most meg csak akkor szoktam mikor kanos vagyok ... csinálj valamit a sportnál én sem tudok jobbat.
2011. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nem ertem, szerintem egyatalan nem baj ha maszturbalsz... en is szoktam naponta tobbszor amikor tavol vagyok a baratomtol...szerintem nem beteges es tok normalis es maszturbalni jooooo!!!! :)))
2013. júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!