Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia c5-03 telefonon ingyenes...

Nokia c5-03 telefonon ingyenes a facebook ALKALMAZÁS?

Figyelt kérdés
Félek,hogy lefogja vinni a pénzt a telefonomról.. :/ Ezen kívül a youtube stb. is ingyenes?
2011. júl. 1. 08:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem, nem ingyenes. Ingyenes facebook csak a 0.facebook.com a T-Mobileosoknak, jól lebutítva. Alkalmazás maga ingyenes, az nem, hogy adatforgalmat használsz, az kerül pénzbe. Youtubenál ugyanígy.

Ha mindenképp akarod ezeket használni, fizess elő egy netdíjcsomagra, úgy sokkal sokkal olcsóbb! Netcsomag nélkül kegyetlenül drága..

2011. júl. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Tegnap felmentem wifivel és nem vette le a pénzt. :)
2011. júl. 1. 09:13
 3/16 anonim ***** válasza:
ha wifivel mész fel, akkor bármit nézel a neten, nem fog levenni moneyt
2011. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Persze, Wifivel ingyenes..
2011. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudom,hogy wifivel az,de netről is felmentem először véletlenül ,de nem vette le a pénzt. (még? :O)
2011. júl. 1. 13:04
 6/16 anonim ***** válasza:
elégedett vagy amúgy ezzel a telóval?
2011. júl. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nagyon. :D Mondjuk játékot nem tudok rá rakni.. :/ (zenét se :S) Biztos lehetne,de én még nem jöttem rá,hogy hogyan lehet.
2011. júl. 1. 13:23
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen telóm van. vettem bele egy 16 gb-os sd kártyát és ráraktak kb 700 db mp3 fájl-t meg egy csomó filmet, térképet. játékból is csomót tölthetsz le rá ingyen az ovi store-ból meg a nokiaprogramok.hu ról, csupán regisztrálnod kell
2011. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen van ott vmi ovi áruház,de az nem netes,tehát nem kerül pénzbe? :O
2011. júl. 1. 13:39
 10/16 anonim ***** válasza:

tehát. ha wifin keresztül mész fel a netre akkor nem kerül pénzbe. telefonodon keresztül (amire fel van telepítve az ovi áruház alkalmazás) is regisztrálhatsz de pc-vel is


itt a link ha pc-ről akarsz [link]


utána belépsz, és jelzi hogy melyik játék, csengőhang, téma stb. ingyenes. de ha letöltesz, az már ne pc-vel, hanem a telefonoddal tedd és automatikusan telepíti is a készülékedre

2011. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!