Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Le szoktátok tisztítani a...

Le szoktátok tisztítani a telefonotokat?

Figyelt kérdés

Végül is mindennap fogdossa az ember, buszon, pénz fogdosása, evés után is, elég sok piszok van rajta.

Este pedig lefekvéskor sokan azon állítják be az ébresztőt, vagy telefonálás után kézzel esznek.

Én le szoktam törölni alkoholtartalmú tisztítószerrel, ti takarítjátok valamivel?


2011. júl. 1. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
én kb hetente 2 hetente szoktam alkohollal tisztítani, de akkor kívül belül, mert sokszor poros helyen dolgozom ahol aztán kapja a készülék a koszt.
2011. júl. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sose, eddig nem kaptam el semmit
2011. júl. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

néha pzs-vel


bár ugyanúgy tapogatjuk a laptop touchpadját is és azt mégsem tisztítják olyan gyakran

2011. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én általában csak akkor szoktam ha már nagyon ujj lenyomatos.
2011. júl. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem. Csak ha nagyon ujjlenyomatos akkor letörlöm. Eddig semmi bajom nem lett. És szerintem ennyi kosz kell. Amúgy náthás is kb. 3 évente vagyok.


17L

2011. júl. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam nyalogatni...
2011. júl. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem...főleg nem belül..minél többször szeded szét a telót, annál rosszabb lesz az illeszkedése és több por megy bele
2011. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én szétszedni nem szoktam, táskában, tokban tartom, annyira nem porosodik mintha zsebbe raknám. Inkább csak ujjlenyomatos meg az ide-oda pakolástól piszkos, alkoholtartalmú tisztítószeres vattával szoktam letörölni.

A laptopom touchpadját is ugyanígy tisztítom, mellette az egeret és a billentyűzetet is.

2011. júl. 2. 08:35
 9/9 anonim ***** válasza:
hipóval szoktam meg drótkefével.
2011. dec. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!