Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tehetek zenét az...

Hogyan tehetek zenét az iphoneomra?

Figyelt kérdés
jailbreakelt
2011. júl. 2. 14:22
1 2
 1/17 Marci387 ***** válasza:
Adatkábel?
2011. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
van. de fényképezőként észleli a gép és ma megnyitom, a mappájában nincs semmi
2011. júl. 2. 14:25
 3/17 Marci387 ***** válasza:
Értem. Az Iphone-ba milyen memóriakártya is kell? Micro-SD?
2011. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
...tejóég..ha ennyire nem értesz az iphonehoz inkább maradj csönben, az iphoneba nincs memóriakártya, belső memóriája van ami nem bővíthető..
2011. júl. 2. 14:32
 5/17 Marci387 ***** válasza:
Jah, jól van, csak valakinek volt benne azért kérdeztem.....
2011. júl. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Gondolom az iTunes-ba betöltöd a zenét és szinkronizálod a telefonoddal. Bár, jobban meggondolva olvasd el a használati utasítást!
2011. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

valakinek??? senkinek nem lehetette benne bazki!!! EGY IPHONEBA NEM TUDSZ MEMÓRIAKÁRTYÁT TENNI! ha igen..az nem iphone hanem valami copy.


2. válaszoló, elolvasnám, de franciul van. nem tudok franciául. ezért gondoltam itt tud valaki segíteni. nem tetem még rá zenét, nem tudom hogy kell itunes-al szinkronizálni..stbstb

2011. júl. 2. 14:37
 8/17 anonim ***** válasza:
Okoska kérdező: Ha ennyire érted a szIfonok-at, hogy oltogatod a másikat, akkor illene tudnod a fájlfeltöltést is. lehet, hogy franciául van a használati utasítás, ha nincs jobb, akkor [link] , és lehet pötyögni. Tudod, ha te bunkó vagy valakivel, nem kellene segítséget kérned.
2011. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Géphez hozzá tudod csatlakoztatni? Ha igen akkor próbálj meg zenét rakni egy mappájába vagy csinálj egy mappát és abba próbálj bele rakni. Nem értek annyira az iPhone hoz de az egyik ismerősöm valahogyan így rakta rá a zenéket. A másik meg iTunesból de ahhoz semmit se értek :).
2011. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 bp1985 ***** válasza:

Jah, jól van, csak valakinek volt benne azért kérdeztem.....


Igen, azt úgy hívják, hogy sciphone.


Itt valaki, aki a kérdezőt oltotta:)

Kérlek, megvenni megtudja, de olvasni már elfelejtett, és ezért nem ért hozzá. Az már túl egyszerű lenne, ha elolvasná a használati útmutatót, vagy olyan telefont venne, amihez az agyi szintje is megvan:)

2011. júl. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!