Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a probléma? A memóriakártya...

Mi a probléma? A memóriakártya vagy a telefon hibája? Mit tehetek? FONTOS!

Figyelt kérdés

1.: Tegnapelőtt du. kikapcsolt a Samsung (Monte) telefonom mivel lemerül, másnap reggel bekapcsoltam és minden eltűnt a memóriakártyámról (MicroSD 2GB). Ez melyik hibája?

2.: Próbáltam visszarakni a fájlokat a memóriakártyára, de azt vettem észre, hogy 1,05 GB foglalt (800 MB szabad), pedig egyáltalán nincs rajta semmi, kivéve, egy "A"és egy "DevLogo" nevű fájlt (0B és 3,84 KB), bár érdekes, hogy az "A" nevű fájl nem volt eddig soha sem fent a "DevLogo" fájllal ellentétben, és, hogy az "A" nevű fájl 1980.03.14.-én lett létrehozva (???).Egyik sem törölhető.

Illetve minden mappából 2 van.

Hiába Formázom nem változik.

Mi a probléma?Mi a teendő?

Előre is köszönöm!


2011. szept. 25. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
A flash memóriákról tudni kell annyit, hogy nem a legmegbízhatóbbak. Talán egy kicsit mindkettő hibája, a formázásnak (ha nem a gyorsat, hanem a teljeset futtattad le) elvileg mindent le kellett volna takarítani (feltéve, hogy nem telefon alól, hanem külön kivéve, a géphez csatlakoztatva formáztad).
2011. szept. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
elmozdult a memóriakártyád. vedd ki majd vissza nekem is ez volt pont e héten.
2011. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hiába, már próbáltam kivenni és visszatenni.
2011. szept. 25. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!