Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonra (ZTE...

Androidos telefonra (ZTE Blade, gyári Telenor-os), hogyan tudok számítógépről, Android Marketről programot telepíteni?

Figyelt kérdés

USB-n összekötöm, Marketen letöltés gomb, telefont felismeri, kiírja, hogy ok.

A telefonon semmi változás, a Market honlapján viszont jelzi, hogy telepítve. Tud valaki használható infót?


2011. júl. 2. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, miért kell összedugni a géppel...


Telefonon: Marketet megnyitod, kiválasztod ami kell, telepíted, amikor fent kiírja, hogy installed, akkor meg megnyitod a menüt és ott lesz benne.


Bár én vodás vagyok, de nekem így sikerül.

2011. júl. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha valahonnan, akár egy ROM-ból is megszerzed az *.APK-t, USB-n felmásolod a kártyára, ott filekezelőben megkeresed, ráböksz, települ, indítható.

Másik: Wifi bekapcsol, PC-n APPBRAIN.com -on kiválasztod programod, ott az INSTALLra böksz, jön a kockakód, Bladen indítod a BarCodeScannert, odatartod a képernyőhöz, "lelövi" és telepítheted, aztán indíthatod is. (rootolt 2.2-es)

2011. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, az lemaradt, hogy nincs Wifi, cak a gépen net.
2011. júl. 2. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A telefon képernyőn megjelenik az, hogy USB csatolása és máris elérhetővé válik a memóriakártya (ha van benne).

Nekem ez úgy megy, hogy a mobilom képernyőjén, a legfelső sávot (ahol kiírja az időt, értesítéseket, miniikonokat) lefele húzom (végig) és ott, kijelzi ezt a lehetőséget.

2011. júl. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hurikan23 ***** válasza:
100%

"Bocsi, az lemaradt, hogy nincs Wifi, cak a gépen net."


Akkor így nem fog menni.

Csak wifi-vel vagy net előfizetéssel működik.

Most egyelőre függőben vannak azok a letöltések amiket elindítottál és a webes market várja, hogy net legyen a telefonon. Ha esetleg keresel valahol nyílt wifi hálózatot és rácsatlakozol akkor le fogja tölteni.

2011. júl. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!