Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség Iphone -nal kapcsolat...

Segítség Iphone -nal kapcsolatban!? SEGÍTSETEK KÉRLEK!

Figyelt kérdés

iphone 3gs-em van. Most kaptam.

Klón. tehát nem az eredeti. más a szoftverje...

Olvasgattam utána fórumokon...de sokan ajánlják a jailbreak-et! MI AZ? fogalmam nincs. azon kívül hogy feltöri a telefont....mit kell azzal csinálni? mivel lesz az jobb?


És mivel más a szoftverje lehet rá másikat tenni? újabb verziót? vagy ez lehetetlen?

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!

Már pár napja ezzel küszködök:(

1 szakember meg többért csinálja meg mint amennyit ér.-.-


2011. júl. 3. 16:55
 1/6 anonim válasza:
ha klón akkor nem lehet se jailbreakelni se semmi..igy kell használnod ahogy van..
2011. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
neked nem 3gs-ed van hanem egy klónod, klón=papírnehezék, innentől kezdve semmit nem tudsz vele csinálni, hogy akarnál egy klónt jailbreakelni? a klónnak semmi köze az eredetihez annyi hogy külsőre hasonlítrá.
2011. júl. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

...az fasza...

köszi a válaszokat

2011. júl. 3. 17:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem fizettél érte több 10ezret... ez a telefon=kuka. már bocs, de sajna így van. És nem te vagy ez első, aki így járt. :(
2011. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Semmiit nem fizettem érte...

Kaptam És aki kapta az is ajándékba

de akkor nem is csodálom mért ajándékozzák igy el..:O

lehet nekem is el kéne adni...

De nemáár.:(((

2011. júl. 3. 17:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Jobban jársz vele, szerintem. De annak örülj, hogy kaptad. Sajnos, amikor én vettem t-mobile-nál tavaly, munkahelyemen menőzött egy gyerek vele, csak akkor, amikor mondta, hogy 2 sim-es rájöttünk, hogy klón, és, most figyelj: 70ezret leperkált érte valami használtboltos gyereknek. Vaterán el lehetne adni, igaz áron alul. De ha gyújtessz még hozzá kicsit 50-60körül szép állapotúakat lehet venni, ami igazi.

Sajnálom, hogy így jártál, pedig hűséges telefon. :)

2011. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!