Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefonosok! Kb mekkora...

Okostelefonosok! Kb mekkora az az adatforgalom, ami elegendő?

Figyelt kérdés
Semmi extra, skype, facebook, online rádióhallgatás lenne a cél...
2011. júl. 3. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
500mb abba minden belefér, én még egy egy videót is megszoktam nézni, nekem pont kitart egy hónapra
2011. júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a skype-on ha csak írogatsz, addig oké, de pl vodáék külön felhívják a figyelmet h náluk a voip nem engedélyezett még 500 mb nál sem. de ez hanghívásokra vonatkozik. de az online rádió is eszik bőven úgyhogy korlátlan adatforgalom javasolt ha ezek a fő szempontok... az kb havi 5500 ft. vagy wifi
2011. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyébként saját tapasztalatomat osztottam meg veled mert nekem is volt 500 megásom
2011. júl. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

500mb-tal a rádiózást felejtsd el. kb 1 perc 1mb ba kerül.

de nekem 500mb-om van és minden nap olvasok vmit a neten, youtube, néha appokat is töltök le (jó max olyan 5 mbosokat)

2011. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!