Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes okostelefont venni?

Figyelt kérdés
Felsőkategóriásokra gondolok.PL: samsung galaxy s/s2, htc desire hd
2011. júl. 3. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
16
2011. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ahogy megtanulsz írni/olvasni :-)
2011. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én véleményem szerint ez nem korfüggő!

és apám még egy teljesen alap telefont se használ ki mert tényleg csak telefonál vele! (még magával se viszi)

inkább attól függ hogy mennyire értesz hozzá és tudod-e hogy miket tudsz rá rakni és honnan tudod letölteni stb..

2011. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:
Akkor, ha ki is használod. Köze nincs a korodhoz. Apám 62 éves, egy 2730-as nokiája van, sms-t sem tud írni. Én 25 vagyok, és desire-m, meg egy hd2-őm van, mert nekem kell ez a kategória.
2011. júl. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem kb. 18 éves kortól, de ez nagyon emberfüggő. A lényeg, hogy az ember megbecsülje, fel tudja fogni az értékét, mert bizony nem 1-2 forintba kerülnek.
2011. júl. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!