Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile vagy Telenor?

T-Mobile vagy Telenor?

Figyelt kérdés
Egész életemben Telenoros voltam meg a családom is..nem vagyok elragadtatva kb.csak annyi az egész szolgáltatás hogy telefonálni lehet semmi jó akció stb.. Ezzel szemben a T-Mobile a világ egyik legnagyobb szolgáltatója és szinte minden modern dolog minden akció náluk van..szerintetek melyik éri meg jobban,mert most készülök új telefont venni?
2011. júl. 3. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Vodafone
2011. júl. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
T-mobile
2011. júl. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
T-mobile. Ismerősőm vmelyik nap ott vett féláron előfizetésbe galaxy S-t. 60ezer lett volna és 30ért adták 1 napig.
2011. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én most váltottam vodáról t-mobilra. Van olyan előfizetéses díjcsomagjuk, ami 1500ft és lebeszélhető, van benne némi mobilnet és ingyen hívható számok. Mondjuk hátránya az, hogyha más szolgáltatónál lévő számot hívsz, az nincs benne a havidíjban, de számításaim szerint így se fogom elérni a vodás 6000ft-os havi telefonszámlámat... Érdemes körülnézni, kb összeírni, hogy kit mennyit hívsz és aszerint könnyen kiszámolhatod, hogy melyik a legjobb...
2011. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
háát ..mivel a családom telenoros ezért fontos lenne a hálózaton kívüli hívás..de az 1500-2000-res havidíj az stimmel..nem beszélek sokat.
2011. júl. 3. 21:46
 6/8 anonim válasza:
Ja én mondjuk a családomat hívom a legkevesebbet, általában ők hívnak, a barátaim pedig többnyire t-mobilosok, ezért gondoltam, h megnézem. Aztán legfeljebb díjcsomagot váltok, ha nem jön be, van ahol nincs hálózaton belül-kívül megkötés...
2011. júl. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
T-Mobile a legjobb!
2011. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
T-mobile mert ott is pl: az eddig 120.000-res Nexus S 61.000-re ment le. A T-mobbilenál mindig vannak akciók :).
2011. júl. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!