Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megy-e a telenor-o...

Szerintetek megy-e a telenor-os telefonokon a játék mert a djuice- telókon nem megy egy játék se?

Figyelt kérdés
értelmes élőlények válaszát várom...
2011. nov. 19. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat segítene ha a telefon típusát is leírnád.
2011. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az én jelenlegi telefonom samsung champ azon nem megy semilyen játék..se program ...és én most lg gm 205-ről szeretném meg tudni hogy mennek e rajta a játékok programok...
2011. nov. 19. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:

A gm205-ről fogalmam sincs, hogy mi fog rajta elmenni és mi nem. De se az LG se a Samsung nem volt arról híres, hogy olyan egyszerűen kezelték volna a java alkalmazásokat.

A Champ játék kérdésben meg itt van egy pár hasznos és kevésbé hasznos válasz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

Pontosabban ami lényeges az Tommyboymiskolc válasza:


Tommyboymiskolc válasza:


Kedves kérdező! Amikor Játékokat tölesz fel a Samsung Champ telefonodra azért írja ki hogy JAR hiba mert a JAR fájl kevés! JAR és JAD fájl kell. Együttesen kell átmásolni! Hogy hogy tudod átkonvertálni? JAD MAKER programot kell letöltened és mikor egy JAR progit töltesz le kell belőle csinálni egy JAD fájlt és ezeket együtt kell feltenned a telefonra! Nekem is champ-em van és nekem így engedte!

2011. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ki próbálom...:)
2011. nov. 19. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem megy a champen jad nélkül is a jadokra meg írja hogy jar nem található. De engem ez nem zavar.
2011. nov. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!