Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BB szolgáltatás nélkül mitől...

BB szolgáltatás nélkül mitől esem el a BB-nél? Ha sima okostelefonként szeretném használni az anélkül is működik?

Figyelt kérdés
3G-s wifi-s telefonról van szó, és egyelőre nem érzem szükségét a BB nyújtotta plusz biztonságnak, térképnek és a saját emailnek, ha tudom használni a gmailemet. Van valami más amiről így lemaradok, vagy amit nem tudok így használni? Ja, mobilnet előfizetésem az természetesen lenne hozzá...
2011. júl. 3. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag semmitől, anélkül is rohadjó telefon
2011. júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
BB-t csak csomaggal érdemes venni. nemértem hogy fordul meg a fejedben hogy nélküle használd. félkarú óriás.
2011. júl. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz BB szolgáltatást, akkor inkább az Androidot javaslom. Gmail, Calendar és a többi Google szolgáltatás Android alatt kb ugyanazt tudja ingyen, mint a BB pénzért...
2011. júl. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, a félkarú óriásos cikket énis olvastam, mióta megjelent szereti mindenki ezt a kifejezést használni, de önmagában ez nem egy indoklás.
2011. júl. 6. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!