Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung s 5260 II star telefon...

Samsung s 5260 II star telefont szeretnek venni. Mik a hibai? Erdemes e megvenni? Ha szereted /v nem szereted ak miert?

Figyelt kérdés
Kerlek segitsetek, nem szeretnem megbanni h ilyen telora koltottem.kosziii
2011. júl. 4. 10:34
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én egy hete vettem ilyen telót. Aznap három óra múlva sírva raktam vissza a sim kártyám a régi telómba. Nokia csúszkás után egyszerűen nem bírtam kezelni. Tettem mégegy próbát, most már imádom. Én telefonálok, sms-t írok, az emailjeimet figyelem. Ha nem vagyok számítógépközelbe és nagyon meg kell vmit nézni, akkor netezek. Nem játszok vele, nem töltök le rá semmit. Nekem így tökéletesen működik. Az sms-nél zavar, h ékezet nélkül kell írni, különben több üzenetben küldi el.

Ennyi. Remélem tudtam segíteni a döntésben. :)

Szép napot!

2011. júl. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát én csak annyit tudok mondani hogy az a telefon nagyon semmit se tud a wifi-n kivűl vegyél inkább C5-03-at jobban megéri hidd el.
2011. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! nagyon koszonom a valaszokat, megfontolom meg a dolgot:D
2011. júl. 7. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!