Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valamit kezdeni (megjaví...

Lehet valamit kezdeni (megjavítani, kicserélni) egy sérült képernyővel? A telefonom kijelzője megütődött meg is repedt (egy esés következtében), ezért nem látok rajta semmit. Valahogy javítható?

Figyelt kérdés
Alcatel C651 típusú telefonról van szó, és véletlenül leesett, ami után a kijelzőn megjelent egy szép sárgás-pirosas köralakú folt, körötte gyűrűzve a minta, a képernyőn semmi sem olvasható. Ezt valahogy meg lehet javíttatni? Vagy ha nem, akkor ki lehet menteni valahogyan az adatokat a telefonból, ha SIM-kártyán nincsenek rajta, csak a telefonban vannak benn?
2009. márc. 28. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy meg elhet javíttatni de ha mégis akkor az kb annyi lesz mint egy új teló. Az adatokat ki lehet menteni, érdeklődd meg olyanoknák akik telefonokkal foglalkoznak. Nekem a lecsukhatós telefonom tört ketté (szó szerint), egyik darab volt a kijelző, másik a billentyüzet és számitógéppel áttettek mindent az új telefonomra.
2009. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, már ez is hatalmas segítség! Nekem több sebből vérző már a telefonom (nyáron lenne 4 éves), kinyithatós, és már egy jó fél éve úgy használtam, h két kézzel kellett fogni, mert ha teljesen kinyitottam, megjelent a kék halál, vagyis csak egy kék hátteret láttam a kijelzőn, semmi mást. De ha kb 60°-os szögben tartottam, akkor láttam mindent. :) Most már ez a megoldás lényegtelenné válik, hiszen akárhogy forgatom, nem látok semmit :D.

Azt hiszem, a 2. megoldást fogom választani.

2009. márc. 28. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!