Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade: sárga "folt" a...

ZTE Blade: sárga "folt" a kijelzőn. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem a készüléket, és észrevettem, hogy fekete háttérnél a jobb felső sarokban egy sárgás folt van. Mintha odavilágítana valami (filmnézésnél eléggé zavaró tud lenni). Vigyem vissza, vagy van rá valami megoldás, amivel megszüntethetem a problémát?
2011. júl. 5. 22:01
 1/4 csapacsupa ***** válasza:
Ha hibás és garanciás mi a kérdés? Egyértelmű, hogy vidd vissza ha egyszer most vetted és már szar.
2011. júl. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bevilágítás, enyémen is van de csak akkor látom ha eltüntetem az értesitési sávot és full fekete hátteret rakok be. Filmnézést még nem próbáltam.

Kb midnegyiken van ilyen, mint egy lcd monitoron, kérdés a mértéke a dolognak.

Hasonlitsd ösze egy ugyanilyen mobillal, hogy ott is ilyen vagy ott a tiédet meg sem közeliti, ha utóbbi cseréltesd be.


De lehet kapsz egy még rosszabbat, pixel hibás, vagy wifi gond, járd körül alaposan.

2011. júl. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hmmm...esetleg lehet ez gradiens hiba? Elvileg ez szoftverfrissítéssel orvosolható. Ha a frissítést meg tudom oldani saját kezűleg a garancia elvesztése nélkül, akkor inkább azt választanám. Ha beviszem a telenorhoz, eltökölnek vele biztos egy darabig.
2011. júl. 5. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne frissitgess, ha elképzelhető hogy ebböl garanciális csere lesz.

Nincs olyan lcd amelyiken ne lenne bevilágitási probléma, ha nagyon alaposan nézed. Ezt már csak te tudod eldönteni hogy ez már túlmegy a határon vag még belefér, nézz meg egy másik ilyen kütyüt, csak van valakinek.

2011. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!