Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek szerint...

Milyen telefont vegyek szerintetek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

szeretnék egy új telefont, ami(n)

- van wifi

- érintős és van billentyűje is (és nem csak 1-2)

- bővíthető memóriájú

- van bluetooth

lehetőleg ne a leges-leges-legdrágábbakat mutassátok! :D

előre is köszönöm.


2011. júl. 5. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát a Sony Ericsson Xperia X10 Mini Pro-nak van rendes QWERTY billentyűzete, de az drága és annyira nem is éri meg a pénzét.


Hogy lehetőleg ne csak 1-2 gomb legyen rajta, ez kicsit necces. Én a ZTE Blade-et ajánlom neked. Nem drága, ár-érték arányban verhetetlen, és nagyon pöpec kis ketyere.


[link]

2011. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
'érintős és van billentyűje is (és nem csak 1-2)'--> ilyenek csak a nagyon drágák (100fölötti) telefonoknál van. vagy érintőset vagy billentyűset veszel. ha megvan akkor szívesen segítek választani!
2011. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

akkor szerintetek melyik jobb? egy érintős vagy egy billentyűs? :S

tapasztalataim azt mutatják, hogy az érintő hamar elromlik, de ha netezni is szeretnék, akkor elég nehéz csak a billentyűről iránytani.nem? :S :)

2011. júl. 5. 23:14
 4/10 anonim válasza:

igen, az érintős hamar elromlik, kb 1,5 év múlva.

de kb 5000 ft a javítás és ha netezni szeretnél akkor tényleg jobb az érintős.

2011. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, szerintem ruházz be egy érintőkijelzősre.

Vannak eléggé gagyik, szerintem 35 alatt ne vegyél.


Ha van valami kérdésed, én is szívesen segítek neked. :)


(1. válaszoló)

2011. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ha olyat veszel ami csak erintos es nincs rajta fizikai qwert bill akkor nokia c5-03, ha szetcsusztathatot, ami ertintos is, akkor nokia c6-00 vagy c6-01
2011. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Igaz nem a legujabb de minden van rajta ami neked kene es eleg olcson megszerezheted

2011. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
óó ez csak egy sztereotípia hogy az érintős cuccok hamar elromlanak. igen, van amelyik hamar elromlik, de főleg amelyiket gagyi plexiből (érintőplexi) csinálják. amit üvegből csinálnak még az is hamar karcosodik, de már az is jobb a plexisnél. a GorillaGlass érintőképernyők, amik edzett üvegből készülnek, na azok a döfik. azok nagyon strapabíróak, asztal sarkához odacsaphatod nem árt meg neki. mivel rugalmatlanabb (sűrűbb) az edzett üveg, jobban ellenáll a nyomásnak, sokkal nagyobb rá kifejtett erőt kibír törés nélkül. a Samsung alkalmazza ezt a technológiát, de láttam már ilyen Motorolás telefont is. én mindenképpen azt ajánlom, hogy a Samsung, Motorola, LG területén nézelődj. én a helyedbe egy Samsung Galaxy S-t vennék használtan, ami esetleg garanciás is még. hirtelen guglizva ezt találtam: [link]
2011. júl. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, mindenkinek rányomtam a zöld kezecskére. :))
2011. júl. 6. 15:22
 10/10 anonim ***** válasza:
Nokia n97 mini ?
2011. júl. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!