Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért fikázza mindenki a...

Mért fikázza mindenki a Samsung S5230-as telefont?

Figyelt kérdés

nekem már 9 hónapja ez van és teljesen megvagyok vele elégedve,semmi bajom nem volt még vele eddig!

mégis azt látom hogy ezen az oldalon mindig ezt a mobilt fikázzátok!

telejesen jó mobil,nagyon szép képet ad 16:9-es videoknál!(azért kellet hozzá egy jó konverter,de akkor is) van hozzá sok jó progi,játék(mozgásérzékelősök is),netezni is elég jól lehet vele,nem tom nektek mi bajotok,kérlek magyarázátok már el!

Értelmes válaszokat elöre is köszönöm!!


2011. júl. 6. 15:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is olyan volt,én gyűlöltem...bár aki nem próbált még androidosat,annak jó.
2011. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
74%
én csak azért mert az érintőképernyő egy idegbaj. amugy nem volt gondom vele,de rájöttem,h nekem a sima teló jobban bejön.
2011. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert bejöttek az androidos telefonok,és úgy látom értelmét a dolognak,hogy ha már újat veszek,akkor legyen egy kicsit többet tudó telefon.
2011. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
de szegényeknek jó és PONT!!
2011. júl. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem egy évig volt ilyenem, még most is működik. Nem volt vele bajom, de váltottam androidra, és hát ég és föld. De akinek nem kell okostelefon, annak megfelelő.
2011. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen telefonja van azoknak akik jobbat akarnak a corby-nál de nem drágát.Sokaknak van ilyen telefonja mert olcsó az érintőképernyősökből.De ha valaki érintőset akar akkor a drágábbat ésszerű megvenni.
2011. júl. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
27%

Hogy miért utálom?


Tyűűűha... 2 éve van meg a telefon és minden elővigyázatosságom ellenére is a napokban megadta magát az érintőképernyő. Ez széria hiba, úgyhogy jobb, ha te is felkészülsz rá.

Az, hogy megcsináltassam lazán 10ezernél kezdődik és akkor még ki se derült, hogy lehet, más baja is van. Mint pl. szoftver egyéb finomságai ..


Az alap megvan benne és ennyi, de semmi többet nem tud. Akinek nem reggeli kávéfőzésre és pirítós készítésére kell telefon, csak arra, hogy telefonáljon, sms-t küldjön esetleg netezzen, annak tökéletes.

2011. júl. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Bátyámnak androidja van és állandó gond van vele. Nem biztos, hogy az okos telefon mindig olyan okos mert annál több hibalehetőséget hoz magával.


Egyébként nekem is samsungom van több mint egy éve. Egy percig nem volt még vele semmi gond, pedig minden okoska győzködött ezen az oldalon, hogy fél év után tönkremegy a kijelzője stb...

Nem kell mindig másokra hallgatni.

2011. júl. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy valakinek tönkre megy például az unoka testvérem vett egy ilyen telefont és a nővére is a fiúnak elromlott egy félév után a nővérének pedig mar 1.és fél éve megy
2011. júl. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Facebookozni jó.
2011. júl. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!