Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért fikázza mindenki a...

Miért fikázza mindenki a samsung s5230-at?

Figyelt kérdés
Nekem másfél éve van,eddig semmi baja nem volt,megfelelően működik,és nem is drága,akkor mi a bajotok vele?Tudom hogy vannak azok az androidos mindenféle telók,de arra nincs pénzem,és sztem ez is nagyon jó.
2011. júl. 22. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert annak ellenére, hogy érintőkijelzős, alapkészülék. És a legtöbb ember az érintőkijelzős telefont nem egy telefontipusnak(querty, normál, kinyithatós...) tartja, hanem újitásnak tekinti, ezért azt, hogy semmi egyéb funkció nincs benne azon túl, hogy érintős, úgy gondolja, hogy lebutitották, mert ha már ezt az újitást "tudja", akkor egyéb extrákat is tudnia kellene, amiket korábban találtak ki. Pl: mobilfény, symbian..
2011. júl. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Én is 100%-ig meg vagyok vele elégedve. Nekem a telefon telefonálásra kell és ennyi. Baromi sokáig bírja az aksija, megbízható, számomra ez pont elég. Tömegteló, de szerintem jól sikerült modell, mint annak idején mondjuk a Nokia 3210, a maga korában az is jónak számított.
2011. júl. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Szerinted.
2011. júl. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
hat nekem ingyen se kene
2011. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Nem fikázza mindenki. Én azt sem tudom, melyik az?
2011. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj vele, hogy latszolag okostelefon, de amugy nem az, hisz nincs rajta op.rendszer. Nem tudsz ra hasznos programokat letolteni sem. Az aksi meg azert birja sokaig, mert az okostelefonokkal ellentetben ezzel tenyleg csak sms-ezni es telefonalni lehet (fenykepezest es zenehallgatast leszamitva). Akinek szigoruan csak ezekre kell, annak jo.
2011. júl. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én nekem netezésre is nagyon megfelel,ha opera böngészőt használok,jó gyors.Tele van játékokkal,programokkal,és szépen fényképez (sztem)
2011. júl. 22. 09:28
 8/11 Panda Péter ***** válasza:
29%

ha csak magadat akarod igazolni arra az is jó lenne, hogy mondogatod magadnak hogy jól döntöttél.

okok, amiért a a büdös életbe' nem vennék ilyet, még ha ingyen adnák is:

-kezelhetetlen rezisztiív érintőkijelző

-ennél is kezelhetetlen kezelőfelület

-gyenge hardver

-zárt platform

2011. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Addig gondolod jónak, amíg nincs egy jobb telefonod...


Nagyon gagyi..

2011. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
na azért azt ne mondjuk, hogy jó képet készít. olyan ócska a fixfókusz miatt,hogy ha satubafogom is homályos lesz a kép :D
2011. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!