Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia E51 vagy a Nokia...

A Nokia E51 vagy a Nokia X3-02 jobb? Minden szempontbol (tudas, szívoság, ár, kinézet)

Figyelt kérdés
köszi a gyors válaszokat
2011. júl. 6. 18:57
 1/5 anonim válasza:

Nekem volt E51em és valami félelmetesen imádtam. Egyik legjobb telefonom volt. Kinézetre is nagyon tetszett, eszméletlen szép képe volt, van rajt wifi. Meg igazából minden van rajta ami kell. Egyszerű használni és nagyon praktikus.

Másik telefonról nem tudok nyilatkozni, de nekem az már kinézetre se tetszik. Én a helyedben az E51et választanám! ;)

2011. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csatlakozok az elöttem szólóhoz

nekem elöző telóm e51es volt és félelmetesen imádtam(hulye voltam, hogy eladtam, nade már mind1:(

csak ajánlani tudom

2011. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi, nekem is az van es szerintem a legjobbak kozott van...
2011. júl. 10. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
nehogy egyél nokiát azzal a symbiannal együtt
2011. júl. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

második vaygok

utolsó!

annyiban igazad van, h a mai symbian egy kalap sz@r, de a régi nokiák(pl. E51) eszméletlen jók voltak

Van összehasonlítási alapom, mivel volt 5800-m előtte meg E51. Most egy SGS2.

Az 5800-t utáltam, az E51 baromi jó volt(már bánom, h eladtam)

Az SGS2-t persze nemtudja felülmúlni

szoval X3-02 sz@r, E51 f@sz@

2011. júl. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!