Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonok menők?

Melyik telefonok menők?

Figyelt kérdés
Pl. iPhone meg ilyenek, és nem a kínai vackok.
2011. júl. 7. 18:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S2
2011. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ha olyan csaj előtt akarsz villogni, aki csak annyit vág, hogy billentyűs és érintős mobilok vannak szopi :D ezt hányszor elmondtam már itt. a nők a motorba se azt nézik hány köbcentis, igazából lesz*rják. telefonba se azt nézik, hogy most annak a procija éppen hány ghz-n kotyog :D egyedül amit lehet megnéznek az az hogy hogy néz ki. sgs2, iphone 4-be semmi egyedi nincs a külsején. vegyél egy olyan telót amit telenor reklámba reklámoznak, hogy 20FT és korlátlan net előfizetés és android. marad pénzed is amiből vehetsz 5 rekesz sört is :D

de a menő telefonok hogy válaszoljak kérdésedre: ájfón 3-4, sgs2, sgs, defy, htc desire hd, htc desire s

2011. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Szóval ennyi erővel egy mezei ZTE Blade-del is arcoskodhatnék? :D Atomzsír.

Köszi :D

2011. júl. 7. 22:31
 14/17 anonim ***** válasza:

egy kicsit el van szállva itt magától mindenki...

miért mezei egy ZTE Blade? És ha attól lesz jó egy telefon, hogy olyan mint egy számítógép, akkor még várj egy kicsit, lesznek ettől menőbbek is. Csak úgy mondom, hogy a telefon divat, minőség, menőség, külső hetente változik. Szóval minden szombat esti bulira új telefon kellene... nagykár.

Nem akarok felvágni, de ZTE Blade-em van, és képzeld! Senki nem azt nézi... van 2 Apple laptomom, 3D-s tv-ém, emeletes házam, és Land Rover-em. Mert megengedhetem.

De ez nem lényeg... és hogy le ne maradjon. 2 egyetemi dipomám, doktoráltam és 6 idegen nyelven folyékonyan beszélek. 2-őn pedig nem folyékonyan :) Emellett zongorázom és mennyeien főzöm. Vannak barátaim (akik nem a pénzért szeretnek) és van barátom is, akit imádok.

És azt is hozzámondanám, hogy nem apuci pénzén nevelkedtem. Mellesleg senki pénztárcáját sem fialtattam meg, hogy sikeres legyek. Újságíró, ügyvéd vagyok. Csak úgy mondom, hogy a ti tinivilágotokban a lányok nem a telefont nézik, hanem a lelkedet. Kivéve azok csajszlikák akiknek egy csöpp eszük sincs, és valami stréber gazdag manuson akarnak jól meggazdagodni. Ez van. Fogadd el!

Tehát ha nagyon be akarsz jönni a csajoknak, akkor a ne az okos telefonodat villogtasd, hanem az okos kis fejedet.

2011. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem kell arcoskodni, hogy mid van, vagy mid nincs, arra vered? :) Amúgy csak az utolsó mondatod használható fel a témában, de a többi arcoskodó példa felesleges. Telókkal majd később lehet "menőzni" mert ha a technika odáig eljut..
2011. júl. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Majd ha lesz élettapasztalatod akkor hozzá lehet szólni az elért céljaimhoz.

Mondjuk lehet, h többre megy az én kiokosításommal, mint a 48%-os hapival. Mellesleg nem fog leégni egy szőke bombázócsajszi előtt azzal, hogy le akarja fényképezni az iPhone-val...

2011. júl. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mellesleg nő vagyok. Tehát nem szoktam összenudlizni a felszerelésemet...
2011. júl. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!