Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Zenehallgatásra, játékra és...

Zenehallgatásra, játékra és netezésre 30-40 ezer közötti telefon?

Figyelt kérdés

ZTE Blade-et már vettem is volna, ha nem lenne sz*r zenehallgatáshoz.


X8 állítólag vacak, az meg netezésre és a játékokhoz nem jó (bár az utóbbitól el tudnék könnyen tekinteni).


Mindenképp okostelefont szeretnék. Valamit tudnátok ajánlani max 40 ezer forintig? :)


2011. júl. 7. 19:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
X8-al semmi baj sincs amúgy , csak sok előítéletes ember aki nem ismeri leírja a fenébe.Ééés X10 mini pro is jó választás nekem olyan van és nem rossz
2011. júl. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az x8 szerintem nem rossz telefon. Amúgy javaslom még a HD kijelzős a ZTE Blade-t.
2011. júl. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
méghogy nem jó zenehallgatásra xD sosem hallottad még milyen jól szól x8-on zte bladen vagy x10 mini pro-n ismeretek nélkül ne ítélkezzél
2011. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

az elvárásaidnak 101%-osan megfelel a következő telefon

[link]


ez telefon! nem 13 éves takonypócok által "ajánlott" kacat!

2011. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)


Kedves utolsó: Sokan panaszkodnak rá, hogy nagyon halk a zenelejátszás rajta, nem gyári és nem alap zenelejátszóval is.

Ebből tudok ítélkezni, sajnálom.


X10 Mini Pro-t pedig biztosan nem veszek. Már csak a felbontása miatt sem.

2011. júl. 7. 20:09
 6/13 A kérdező kommentje:

Vagyis az utolsó előttinek ment, bocsi! :D


A Nokia sem rossz, elgondolkodtatott. Köszi a tippet! :D

2011. júl. 7. 20:18
 7/13 anonim ***** válasza:
azért kösz már , hogy 13évesnek kiáltassz ki miközben 19 vagyok :\ szerencsétlenség :D
2011. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nehogy Nokiát vegyél már. Amúgy a 48%-os emberke aki a nokiát ajánlja az tényleg nem 13 éveseknek ajánlott, hanem egy olyannak aki van annyira hülye hogy nokiát vesz. SOHA SENKI SE FOGADJA MEG A 48% EMBERKE TANÁCSÁT. HÜLYESÉGET MOND. AZ A TELEFON IGEN IS EGY KACAT.


Ja és: szerintem már csak 1 telefon lehetőséged maradt: a Huawei U8500 ebben az árban.

2011. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ez a csicska mindenhova a nokia C5-öt reklámozza be?
2011. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ha a játékot nem nézed akkor egy nokia tényleg megfelel de ne a c5. Ha csak net, zene, multimédia kell akkor lehet a nokia is de nem c5.
2011. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!