Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha külföldre megyek, akkor...

Ha külföldre megyek, akkor nagyon drága lesz a mobilnet?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy rohadt drága. A Facebook is ugyanennyi, ill. arra nincs semmi kedvezmény, ha csak azt használom?

Valamint, ha pl. a szállodába, ha megyek, van wifi kapcsolat, akkor ingyenesen használhatom a mobilweb szolgáltatást?

Köszi a választ!


2011. júl. 7. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:

A T-Mobile az Európai Unió országaiban és külbirtokain új, alacsonyabb roaming díjakat vezetett be minden olyan ügyfél számára, aki nem választott World Class roaming díjcsomagot vagy nem vonatkoznak rá egyedi keret-megállapodás hatálya alá tartozó roamingkedvezmények.


EU-n belül adatroaming díja 60 Ft/100 kB,melyet a legtöbb, Európában lévő uniós szolgáltató esetében alkalmazunk.. Számlázási egység 100 kb (ettől a BlackBerry szolgáltatás eltérhet), Minden megkezdett egység díjköteles.

Az EU-n belül ingyenesen hívható +3630/3440970-es számon részletes tarifainformációt kaphatnak ügyfeleink.

2011. júl. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vodás vagyok. :D
2011. júl. 7. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:

A mobilweb és a wifi nem ugyanaz, össze ne keverd.

A mobilweb a telefonszolgáltatódon keresztül vehető igénybe, a wifi ettől független.


A facebook csak itthon érhető el ingyen a megfelelő feltételekkel. Roamingoló simmel nem lehet ingyen használni.


Wifin bármit ingyen érhetsz el ha találsz használható kapcsolatot.

2011. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. júl. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
rohadtdrága igen. amikor csak tudod használd a szálloda wifijét. igaz szerintem függ attól is hol leszel, de nekem amerikából egyszer sikerült 190ezer forintot elinternetezni 2 nap alatt.
2011. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Húúúúúú, az szép. :S

Hát én is ettől félek...

Szerintem ott tuti lesz wifi a szállodában, ill. remélem. :)

2011. júl. 7. 19:57
 7/10 anonim válasza:
Szerintem is drága. Én osztrákban, t-mobile nettel néztem egy 45 perces sorozatot, a végét már nem tudtam megnézni, mert elment a netem. Felhívtam őket és közölték velem, hogy hirtelen lett 250 000Ft a netem. Persze nem fizettem ki, azóta kamatozott, most kb 500-600 000 a tartozásom.
2011. júl. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:|
2011. júl. 7. 20:03
 9/10 anonim ***** válasza:
ku*va drága lesz. ne tedd. kérlek szépen. ne tedd.
2011. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jól van. :)
2011. júl. 8. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!