Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mekkora kézipoggyázt lehet...

Mekkora kézipoggyázt lehet felvinni a repülőgépre? És menniy cigit lehet kivinni maximum külföldre? Én személy szerint Ciprusra megyek és dohányzok és ezért akarok kivinni minél többet mer kint drága.

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:

A kézipoggyászod 10 kilóig lehet (habár érdemes a légitársaságot megnézni, mert fapadosoknál lehet más), és akkora hogy beférjen a fej fölötti csomagt tárolóba, ez kb egy közepes hátizsák.


Cigit bármennyit vihetsz ki nincs megszabva, de kérdés mennyit vihetsz be az országba ahova mész. nem tudom, de általában egy karton/fö. Ha más országba is belépsz közben akkor azokat az országokat is számításba kell venni, hogy oda mit engednek be.

2011. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A kézi és feladandó poggyász méretét a légitársaság határozza meg. A cigiről nem tudok. Érdemes a repülőtéren érdeklődni, h mennyi a megengedett.
2011. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Cigaretta: 800 db.
2011. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

kézipogyászt nézd meg, változó a légitársaságoknál.általában 10 kg 55x25 centi.

cigit bármennyit kivihetsz, de be ciprusra csak annyit amennyit engednek.

2011. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Cigaretta a 2 csík (2x10 doboz).


Kézipogyász: 8 vagy 10kg, attól függöen melyik társasággal utazol.

2011. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A cigarettát rosszul tudjátok, az 800 db.
2011. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát pl Svájcba biztos hogy nem vihetsz ki 20 doboz (400 szál) ciginél többet.

A ciprusi törvénykezés alapján mondod a 800db-ot, vagy voltál egy helyen ahová ennyit engedtek? Feltételezem országonként más és más a hozzáállás.

2011. jún. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nézd meg a ciprust, szerintem oda se vihetsz 800 szálat.az 4 karton. általában 2 kartont lehet vinni
2011. jún. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ciprus EU tagország, így ezek a szabályok vonatkoznak rá:

[link]

2011. jún. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! és még annyit hogy miután be checkoltam utána ugytudom hogy vannak ilyen 'bolt 'szerűségek és ha ott veszek cigit azt fel lehet vinni a kézipogyázba?És annak van limitje? mert összvissz 4 kartonnal akarok kivinni de nem akarom azért hogy bajom legyen belöle.
2011. jún. 28. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!