Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 8 ezerért egy szinte új SE...

8 ezerért egy szinte új SE W302, vagy egy teljesen új Samsung S5230?

Figyelt kérdés

2-3 hónapra kéne venni egy telót.

Ez a kettő közül kerül ki a győztes, a W302 szinte teljesen új, haverom adná 8 ezerért, neki 2. telója volt, és alig használta, jobbára csak porosodott.

Minden tartozékkal persze.


Szerintetek?


2011. júl. 8. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Samsung s5230. Nem kell ide se galaxy , HTC, Iphone és az isten tudom micsoda hülyeségek. Normális telefon bírja amit kell ha telefonálásra fényképezésre videónézésre játékra, facebookra akarod használni, megteszi.Jó kis teló.
2011. júl. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első ezt te se gondolod komolyan, ugye?


amúgy W302. Bármi jöhet, csak mentsen meg az S5230-tól...

2011. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hát az első hozzászóláshoz annyit fűznék hozzá, hogy épp egy HTC Desire HD-re gyűjtöm a pénzt... :D

És pont most ment tönkre az LG GT540-em. Ezért veszek addig telót, amíg össze nem gyűlik. Most minden fillér jól jön, ezért nem tudom, érdemes-e 12 ezerrel többet rákölteni az S5230-ra. Szerintem összesen nem ér annyit az a telefon.


Második válaszoló: köszi a tanácsot, én is inkább a kis Sony felé hajlok. :) Jó lesz az erre a kis időre.

2011. júl. 8. 14:15
 4/7 Furjadék* ***** válasza:
Mindenképpen Sony, még akkoris többet ér, ha be van törve a kijelzője, és még a gombok se működnek!
2011. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

S5230 Ne vegyél! Undorító! Minden kis pinek olyana van!


Jó neked az olcsóbb, ha spórolni szeretnél!

2011. júl. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bp1985 ***** válasza:
w302. Annak legalább nem megy tönkre az érintője. Hiába használt a w302.
2011. júl. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

S5230-at semmiképp.

Az csak arra jó, hogy menő legyél az érintőképernyő miatt, bár a normális ember pont kineveti az S5230-as embereket.

Lehet, hogy nem a telefont kell nézni, és hogy másnak mi van, de azért az S5230 az már túllép ezen a határon.

Ha valaki csóró és nincs pénze telefonra, vagy nem foglalkozik annyira a telefonnal, és csak telefonálásra használja, akkor bármilyen gombos telefon, de ne S5230-cat.

Annál még a Nokia-k is jobbak.

2011. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!