Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ajánljátok mindenkinek...

Miért ajánljátok mindenkinek az ócska, gagyi ZTE Blade-et?

Figyelt kérdés

Vannak vele egy árban sokkal normálisabb telók is, pl: X8, X10 Mini Pro, Galaxy Mini, Lg Me P350, és még sorolhatnám.


Mire ez a nagy reklám ennek a kínai vacaknak?


2011. júl. 8. 18:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
28%

ha nem tetszik el lehet tolni a biciklit :)


amit felsoroltál amúgy mind sokkal rosszabb nála technikailag. kínai és kínai közt van különbség.

2011. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Ha használtad és van összehasonlítási lehetőséged, akkor elfogadom a véleményed. Nekem Bladem van, nem reklámozom, megelégedésemre használom. Eddig bármit kitaláltam, meg tudtam vele oldani a program és hardver szintjén.

Miután jó, nem cserélném el egyik felsorolttal sem. Nem azért mert rosszabbak, hanem azért, mert nem hiszem, hogy többet tudnak nála annyival, hogy váltanék.

2011. júl. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Technikailag lehet, de legalább nem esnek darabokra 1 hét alatt.
2011. júl. 8. 18:48
 4/32 anonim ***** válasza:

Dupla akkora kijelző ami árkategóriához képest szuper,minőségi,és olcsóságához mérve modbarát(2.3 rom szaggatás nélkül megy rajta).

Amit te kínai vacakozol,lemossa az összes felsorolt telefont.Csak azért mert ZTE,így ítéled meg,pedig mondhatnád azt a "Gagyi" ZTE Bladet Dell Blade-nek ugyanis partnercég lett a dell,ami ugye nem egy rossz márka.

2011. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
17%
Akinek nem tűnt volna fel, annak jelzem, hogy az itt válaszolók 95%-a 12 évestől 16 évesig terjed (kivétel 1-2 25 körüli). Másrészt kb. 40 ilyen pattanásos tiniről van szó. Ezek a fejükbe vettek valamit (ilyen ZTE meg Android mánia) közben egyetlen, valamire való, intelligens ember sem venne olyat amit ezek ajánlanak. Másrészt az is szégyen lenne, ha egy családapa efféle takonypócok véleményére bármit is adna. Minősíthetetlen banda!
2011. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

Oh,most látom hogy azt hiszed szétesik.

Egy mondattal elárultad azt,hogy egy divatfikázó **** vagy,életedben nem láttál,nem fogtál ZTE telefont a kezedben,csak fikázol,mert azt hiszed ettől leszel akkora SZEMÉLYISÉG hogy felraksz egy ilyen kérdést.

2011. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
73%
33%-os te ne szólalj meg, mert lehet hogy én vagyok az apád :D
2011. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Amúgy ami telefonokat felsoroltál az mind 'gagyi'. Csak ismertebb a (márka)nevük Magyarországon és azért gondolod jobbnak ezeket a telefonokat. =)
2011. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:

egyetlen, valamire való, intelligens ember sem venne olyat amit ezek ajánlanak.


Mobilarena.hu,ZTE Blade teszt,ajánlott plecsni és elismerően írnak róla.

ó igen,biztosan ők is 10 éves kölykök,oh várj nem mert a 30.-40.-ik életévüket rugdossák.Ennyi vagy 33%-os.

2011. júl. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

ja a Dell XCD35-öt már nem fikázná, mert arra Dell van írva...Közben az egy ZTE Blade Dell felirattal.


[link]

2011. júl. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!