Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motola Defy (+) vs Xperia...

Motola Defy (+) vs Xperia Mini vs Samsung Wave. Melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Defy:

Előny:Szép nagy kijelző, strapabíró

Hátrány:Kicsit gyenge hardver


Defy+:

Előny:Android 2.3, 1Ghz proci, jobb teljesítmény

Hátrányy:Magas ár


Xperia Mini:

Előny:Jó ár/érték arány, erős vas

Hátrány:Számomra kicsi kijelző, és kicsit vastag


Samsung Wave:

Előny:Gyors, esztétikus

Hátrány:BADA


Ezek így számomra a fontosabbak, ti melyiket választanátok ? Tudom, h kapásból 5-n Xperia Mini-t, de nem tudom, számomra az kicsi, és vastag. A Defy+ jó lenne, csak sajnos elég magas az ára, pár hónap múlva szeretnék venni 1et, addig talán lemenne kicsit. A Samsung se rossz, de BADA-ra sajnos még elég kevés használható alkalmazás van. :(


2011. okt. 12. 17:48
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bár elvileg a sima Defy-nél lehet a 800Mhz-ből, 1Ghz, vagy többet kikupálni, de nem tudom meddig lesz frissítve rajta az android. Hátha megkapja a 2.3-t.
2011. okt. 12. 17:53
 2/18 anonim ***** válasza:
Defy vagy Defy +. Amelyikre van pénzed.
2011. okt. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Talán inkább a sima, most, az a +15ezer forint, az a "kamu" 1Ghz miatt (mivel gyakorlatilag annyi van a simában is) és kicsit nagyobb akku, szerintem nem éri meg.
2011. okt. 12. 18:03
 4/18 A kérdező kommentje:
És most olvastam, hogy a 2.3-t is most fejlesztik rá. (sima Defy)
2011. okt. 12. 18:04
 5/18 anonim ***** válasza:
Samsung Wave 2 tulaj vagyok, és el kell, hogy mondjam, abszolút nincs kevés program rá:-) Nem lehet szinte letenni, annyi program kapható a Bada "boltjában":-)
2011. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nagyon jó és nagyon elegendő a sima Defy. Ha lenne money-m, ezt venném.:)
2011. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

szerintem a két motorola közül válassz!

a sima defy is nagyon jó!

2011. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

én is defys vagyok, örülök, h nem esel hasra attól a bumszli gyerektelefontól :)


nagyon jó készülék a defy, használható a kijelzője, sokkal több app tud futni rajta mint a SE-n, a samsunggal én is szemeztem anno, de pont a bada miatt nem vettem meg.

nem is bánom.

ja, és a plusz feature, h nem lesz baja, ha vízbe ejted, vagy leesik valahova.

vegyél defyt!!! :)

2011. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, mindenki! ++++ :) (Y)
2011. okt. 12. 21:25
 10/18 anonim ***** válasza:
DEFY. Már megbocsáss, de gyenge hardver? DEFY+ ugyanaz! Koccra ugyanaz! Ugyanaz a TI processzor van benne mint a DEFY-ben csak a kedves Motorola lehúzta 800MHz-ig, hogy megcsinálhassa a DEFY+-t és hogy a nép bedőljön neki, hogyhúdejóezermegahercesprocesszor. Akkora egy parasztvakítás, hogy az nevetséges. Szerintem csináld azt, amit én csináltam pár hónapja. Vegyél egy DEFY-t, rakd fel rá a CyanogenMod7-t és húzd fel a processzort 1200MHz-ig. Nekem így fut már több hónapja és 2.3.7(!) a verziószáma az Androidnak.
2011. okt. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!