Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mondanátok légyszi érveket?

Mondanátok légyszi érveket?

Figyelt kérdés
Hogy mér vegyem meg a ZTE Blade-t mér jó mi a rossz benne.... Előre is köszi:)
2011. júl. 8. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Viszonylag kevés pénzért nagy tudású telefon. Szép vékony, hatalmas a kijelzője, jó felbontással. Sokféle szoftvert (és romot) lehet találni hozzá.

A processzor 600 mHz-en fut, ennél bizonyos játékok már akadozhatnak. A kamerája csak 3,2 MP-es, bár autofokuszos, de nincs vakufény. A telefon hangszórójának a hangja nem igazán erős.


Szerintem a tudása alapján az ár-érték arány nagyon jó, megéri megvenni.

2011. júl. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem egyedül a vaku hiányzik belőle. Főzött rommal és megfelelő alkalmazásokkal nagyon jól kiaknázható, nekem a NFS Shift is akadásmentesen megy rajta. A gyári appek közül kb mind felejtős, de azt le tudod cserélni.

7 hónap után azt mondom, hogy vennék még egyszer.

A kijelzője nagyonjó, a hangjával elégedett vagyok (a PowerAMP segít), jó fényviszonyok között stabilan tartva gyönyörű képeket csinál C360-nal (a mozgást viszont egyáltalán nem tudja feldolgozni), megfelelő alkalmazással (lgCamera) 640×480 mp4 videót vesz fel, élvezhető minőségben. A mikrofonja félelmetesen jó, a próbatermünkben többször használtam felvételre, minden hangszerrel elbánik (HiFiCorder). A GPS is gyors benne, bár ha iGO-val használod teljes fényerőn, 2 óra alatt lemerül. Ja, és most már flash támogatás is van hozzá, nekem legalábbis működik.

2011. júl. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!