Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace-t nem...

Samsung Galaxy Ace-t nem tudom az adatkábellel számítógéphez csatlakozatatni, nem látja a gép. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
a KIES-t telepítettem, fut is, de nem látja a telefont
2011. júl. 9. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Amikor bedugod az USB-t meg kell adni neki hogy mit indítson el: háttértároló, kies, net a számítógépen meg van vagy 2 opció még.

Ha nem kérdezi meg, akkor kapcsold be a telefon névjegye->USB beállításokban. Ott be lehet pipálni, hogy USB csatlakoztatáskor kérdezzen rá.

2011. júl. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, h alapból a háttértárolót indítja el, és egyik helyen sem lehet beállítani más lehetőséget. Nem is találtam ilyet sehol a telefonon. Android 2.2 van rajta egyébként.
2011. júl. 9. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!