Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van valami hasonlóság a...

Van valami hasonlóság a SciPhone és pl. a Huawei vagy a ZTE készülékek között azon kívül, hogy kínaiak?

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 9. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A SciPhone az iPhone koppintás, a ZTE és Huawei pedig 'új' telefont hoz létre, tehát nem másol.
2011. júl. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És a SciPhone az egy gagyi valami, S5230-nál is rosszabb.

ZTE/Huawei pedig azért minőségibb, persze nem SGS2/Iphone, de nem is annyiért árulják

2011. júl. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Megrémített kicsit, mert szeretnék egy Blade-et venni, de ez a szkájfón valami istentelenül sz@r.

De legalább feldobta az estémet. :D Olyan jókat röhögtem a teszten... :DD


Köszönöm a válaszokat! :)

2011. júl. 9. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
A Blade jó, nehogy a SciPhone után ítéld meg azt is!:D Árkategóriájában remek készülék.
2011. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ráadásul a sciphone-on valami idióta kezelőfelület van, nincs rajta op.rendszer, míg a ZTE-n és a Huawei-n android van
2011. júl. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Blade tényleg nagyon jó! Nekem olyanom van. Az árához képest nagyon nagyon jó telefon, de én azt vettem észre, hogy mind a T-mobile készülékkatalógusban, mind a reklámban (vagyis inkább reklámozni nem nagyon merik) nagyon próbálják lehúzni a tulajdonságait. Pont azért, mert viszonylag olcsó, és tud annyit mint az ismertebb márkájú, de jóval drágább telefonok. Ha nagyon reklámozni kezdenék, akkor mindenki olyat venne... És a többi gyártó pofára esne. :D
2011. júl. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A reklámozás témában nem vagyok otthon, de szerintem a gyártó is venne van a dologban, hogy reklámozzák-e vagy sem. Pl a Samsung s5230 (nem olyan rossz az, mint sokan mondják) de már jóval több, mint egy éves modell, mégis reklámozzák. Ebben a samsung keze is benne lehet, mert hogy jól fogy, akkor adják bele a pénzt és reklámozzák.

A Blade-et viszont csak nem régóta látom a telenor reklámjaiban, ez azért lehet, mert a ZTE nem költ (annyit) reklámra, és ezért is olcsóbb a készülék.

Szerintem :D

2011. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

asztak......

mobilarena tesztjét szinte végigröhögtem

am meg semmi hasonlóság nincs közöttük(kinai a kivétel)

ZTE Blade egy jó teló a maga kategóriájában

Huawei-ről annyit tok, hogy az gyártja pl. a Vodafone 858 Smart-ot

2011. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!