Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik készüléket vegyem?...

Melyik készüléket vegyem? Nokia N8 vagy Samsung Pixon 12? (feltételek lent)

Figyelt kérdés

Internet nem kell, az egyetlen ami számít az a tartósság, a megbízhatóság és hogy jó fényképeket csináljon.

Az oprendszer is tök mindegy nekem, és mint mondtam netezni úgyse fogok rajta, csak zenét hallgatni-ezért jó lenne ha az aksija sokáig bírná- meg néha játszani, ha unatkozom, de kb ennyi.A fényképezőgép miatt venném.

L16


2011. júl. 10. 09:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ha ez a két fő szempont akkor mindenképp nokia n8. Minőségi anyagok, és jelenleg a legjobb kamera a mobilpiacon. Persze egyéb szempontok alapján sem fogsz csalóbni benne.
2011. júl. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Vegyél fényképezőt sokkal olcsóbb de ha ragazkodsz a telefonhoz akkor szerintem samsung mer az N8 a netre, és a TV-re alapult samsung alapból jó minőség de azt tudnod kell h még fejlesztés alatt van.
2011. júl. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
1. Nem hiszem:) Nem a mp-t kell nézni mer a Samsung Galaxy S az 5mp Full Hd-s kamerájával veri.
2011. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nexus S vegyél inkább!
2011. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Az általatok említett két telefonban nincs xenon vaku, nálam ez volt a döntő.

N8-t akartam, már foglaltam is egyet, de sok helyről hallom hogy fagy, hibásan küldik, egy év után papírnehezékké válik stb, kicsit elbizonytalanodtam...

2011. júl. 10. 09:26
 6/23 anonim ***** válasza:
De legalább lesz egy xenon világítós papírnehezéked, az is hasznos ha úgy nézzük!
2011. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló:

attól hogy nem egy full extrás androidos telefont akarok magamnak, az nem jelenti azt hogy rögtön papírnehezék.Én igazából egy Samsung s5230al is tök jól ellennék, ha normális fényképeket csinálna.Lehet akkor a Samsung mellett döntök..

2011. júl. 10. 09:38
 8/23 anonim ***** válasza:
De Symbain vagy nem tudom hogy kell irni, operációs rendszer sokat játszik közbe a lefagyásokba...
2011. júl. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Már a Symbian Anna nevű op.rendszerrel fut az N8. Ősszel pedig jön a Bella. Ezek miatt nem fog fagyni, hanem tökéletesen fog működni. Kamerában, zenelejátszóban az N8 verhetetlen. Válasz: N8
2011. júl. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor még gondolkodom, úgyis csak aug-ban venném.
2011. júl. 10. 09:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!