Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Ace, Nokia 500...

Samsung Galaxy Ace, Nokia 500 vagy Motorola Defy?

Figyelt kérdés

Melyik jobb ár/érték szempontjából?

Meliknek mi az előnye, illetve a hátránya? Esetleg személyes tapasztalatok, vélemények? hálás lennék a segítségért.


2011. okt. 9. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
én Motorola Defy-t venném mert már van rá adobe flash player, ha leejted véletlenül akkor sem lesz semmi baja és mindent simán visz. Ha esetleg megbuherálod akkor felhúzhatod a prociját.
2011. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Defy egyértelmű!Nekem is az van(arról írok:D)és nagyon jó telefon, angyon szeretem.Ebben az árkategóriában ez a legjobb telefon.Csak ajánlani tudom.
2011. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A Defy hardverben erős, az Ace-re jobb a terméktámogatás. A Nokiát meg hagyjuk. Az eddig Nokiákhoz képest hardverben mutat némi fejlődést és ez azért már nem annyira rossz, de még mindig jobb az android.

Én a Defy-t választanám.

2011. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Az Ace volt a favorit sokáig, de elbizonytalanodtam, és már nem biztos, hogy Ace lesz. Pláne azok után, amiket írtatok a Defy-ről! :)
2011. okt. 10. 07:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Defy csepp viz és ütésálló is!Meg jobb hardverileg is
2011. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ma megvettem a Defy-t. Állítólag nincs rajta Magyar nyelv... Csak pislogtam, de végül is mindegy. Remélem jó választás volt! :)

Apropó, kell formázni az aksiját?

Köszönöm a tanácsaitokat. :)

szép estét nektek.

2011. okt. 11. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Apropó, kell formázni az aksiját?


Jó rég vehettél telefont. Kb. 7-8 éve (talán több is) nem kell. Feltöltöd, használod és akkor teszed fel ismét töltőre amikor akarod. Azt viszont ne hagyd, hogy teljesen lemerüljön.

2011. okt. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jól döntöttél!:)

egyébként lehet magyarosítani(ha érdekel):

androidunderground.info/motorola-defy/blog


garanciavesztéssel jár, de bármikor vissza tudod rakni.

írhatsz erre a fórumra, segítünk mindenben;)

mobilarena.hu/tema/re_motorola_defy_ez_aztan_dofi/hsz_1-200.html

2011. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

:) nemrég áprilisban vettem utoljára telefont, egy LG Optimus gt540-et. Na az rossz választás volt! Ami viszont meglepet, hogy az eladó csaj hívta fel rá a figyelmem, hogy formázzam az aksit, mielőtt elkezdem használni. 12-14 órát töltsem bekapcsolás nélkül.


Köszi a linket, lesz mit olvasgatnom;)

2011. okt. 11. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Na igen. Az eladók. Ők valahogy nem lettek továbbképezve akkumulátor ügyben. A lényeg, hogy már egy jó ideje fölösleges a több órás első töltés meg a lemerítem és úgy töltöm fel dolog.
2011. okt. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!