Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért melegszik a telefonom?

Miért melegszik a telefonom?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy samsung galaxy s2 töt és azt mondták hogy lekell teljesen meriteni.

interneteztem jáccottam 1 kicsit vele és azt vettem észre hogy a kamera résznél nagyon felmeleglett perig nem is kameráztam vele.


mitöl van ez? lehet hogy hibás??? vagy ez normális?


2011. júl. 10. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már pár éve NEM kell teljesen lemeríteni majd 16 óráig tölteni, ezeknek az akksiknak már felesleges. Valószínű arrafele van a processzora vagy a GPU-ja, és mivel azt használtad kicsit belemegedett. Vagy a kezed volt ott, és az melegítette fel. Nyugi, semmi baj nem lesz belőle.
2011. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ megy a zöld kéz

Akkor megnyugodhatok

2011. júl. 10. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a bolt felé jársz, nyomj egy sallert az eladónak, mondd hogy én küldtem a tudatlanságáért.
2011. júl. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kovács János Balázs ***** válasza:

Azért melegszik, mert rajta hagytad a gázon, vagy benne a mikróban. :)))))

Nem kell 16 órát tölteni. Lithiumos aksit nem kell. Pont ez a lényege. Az eladó szerintem is megérdemel egy taslit.

2011. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!