Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy 3-ra (Samsung...

Samsung Galaxy 3-ra (Samsung I5800) akartam telepíteni IGO-t, de a teló a saját memóriájába akarta telepíteni nem pedig az SD kártyára ahol van. Hogyan vagy hol tudom azt elérni, hogy a külső memóriakártyára és ne a belsőre akarja telepíteni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Igonal van egy apk fajl amit telepiteni kell, mint egy normalis programot es vannak kulombozo fajlok, terkep, stb., amit a memoria kartyara kell tenni...Az apk-t automatikusan a telefon memoriajaba telepiti, es majd onnan kene elvileg athelyezd a memoria kartyara, de az IGonal, ha jol tudom nincs ilyen tamogatas..vagyis nem lehet athelyezni..
2011. júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, 14 mega az apk. Ennyi csak elfér.
2011. júl. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Nálam egy x8-on a memóriakártyáról fut az iGO, 2.2-es froyobread rommal...
2011. júl. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!