Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megtudná mondani valaki, hogy...

Megtudná mondani valaki, hogy a HTC milyen (külső) hangszórókat használ? Saját gyártású vagy valami Sony Ericsson illetve Samsung féle hulladékokat raknak bele a mobilokba?

Figyelt kérdés
Gondolom nem egy Nokia minőség, ám remélem nem ilyen "éles" hangzású, fülsértő, idővel recsegős hangszórókat építenek a telefonokba.
2011. szept. 21. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem biztos, hogy beszállító viszi nekik. az én Desire HD-men nem olyan rossz a minősége.
2011. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de azt megnem tudom mondani, hogy ki szállítja nekik
2011. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Engem konkrétan a HTC Desire hangszórója érdekelne, hogy hosszú távon strapabíró-e vagy sem...
2011. szept. 21. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, mit értesz strapabíróságon. Mire használod? Ha nem mászkálsz vele az utcán üvölttetve, mint a cigányok, akkor örök élet plusz egy nap.
2011. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát volt már szerencsém hallani olyan mobilokat, ami alig voltak néhány hónaposak, e torzítottak, mint a nem tudom mi... Egyszóval ha alapból halkan szól egy teló, az ember felrakja 80 százallék fölé a hangerőt, hogy azért hallja már meg azt a telefont, és idővel a hangszóró meghal. Eddig egyedül a Nokiánál találkoztam olyan hangszórónál, ami évek után is tisztán szól, mindegy meddig tolja fel az ember a hangerőt...
2011. szept. 21. 15:05
 6/7 anonim ***** válasza:
de azok csak néhány nokiánál voltak és elég rég. pl az N95 8GB-ba rohadt jó sztereó hangszórók voltak
2011. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az 5800-tól kezdve minden Nokiának gyönyörű tiszta hangzása van, amit hallottam. Viszont a HTC-ről nincs tapasztalatom.
2011. szept. 21. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!