Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia x10 mini proban a...

Xperia x10 mini proban a marketnél nem fogadja el az e-mail címem. Újat sem tudok csinálni, a meglevőt pedig nem kapcsolja hozzá. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Ezt írja ki:

Can't establish a reliable data connection to the server.

This could be a temporary problem or your phone may not be provisioned for data services. If it continues, call Customer Care.

Nem hiszem, hogy csak ideiglenes probléma, mert akkor nem mindig ezt írná ki..


2011. júl. 11. 12:13
 1/5 anonim válasza:
Nekem isezv olt de újonnan van a telefon?
2011. júl. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, új telefon. Vodafone-ban vettem.
2011. júl. 12. 12:23
 3/5 anonim válasza:
ugyanez a problémám, én is kiváncsi lennék a megoldásra, mivel elég fusztráló
2011. júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megvan a megoldás:) Már több, mint 25 alkalmazást tettem rá:)

Bevittem a telefont a vodafone-ba, és ott felfrissítették a szoftverét. De ha innen töltitek le a szoftverfrissítést, akkor is jó: [link]

Azt mondták, hogy mindenképpen PC-s frissítés legyen, ha bármi hibája van a telefonnak. És csak a sonyericsson.comról letöltött frissítővel csináljátok, mert ha véletlenül nem sikerül/elszáll a telefon, akkor is megmarad a garancia, és szervizelik.

Remélem, sikerül Nektek is a frissítés:)

2011. júl. 31. 19:22
 5/5 zsanimanó válasza:

Sziasztok! Nekem is hasonló problémám volt, de addig kutattam míg megtaláltam a maegoldást!!!!! KÖVESD PONTOSAN AZT AMIT MUTAT!!! amikor az emailod írod be, akkor ne az eredeti gmailos címedet írd be hanem a teló típusodat ugyanúgy ahogy a faszi csinálja!!!! a többi pedig ott van.

EZT TUTI JÓ! NEKEM SIKERÜLT!!!


http://www.youtube.com/watch?v=kj1p0jGKg9Y&feature=related

2011. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!