Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » "SE Xperia Arc S" vagy "HTC...

"SE Xperia Arc S" vagy "HTC Sensation"?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes megvenni? (Melyik a jobb?) És miért?
2011. okt. 28. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Alapból HTC párti vagyok, és SE-t az utóbbi időben nem nagyon szeretem, de ha ettől megpróbálok eltekinteni is a Sensation-t mondanám.

Top3-as telefon jelenleg, ennek is nagy a kijelzője, erős a hardver, stb, tehát ezeket a szempontokat nem is nagyon kell nézni, de nagy extra a HTC Sense, ami a legjobb UI még mai napig az Androidon.

Unibody kialakítás is jó, "érzed" a telefont a kezedben.

2011. okt. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen HTC!

Szinte mindenben jobb a Sony-nál!

2011. okt. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
a HTC sokkal jobb, DE elvileg hardveres bajai vannak egy idő után ( kijelző nem ott érzékel stb) a sonyról nem halottam ilyet
2011. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na a sok htc fan rávette magát a kérdésre.Am a htcnél elvileg a wifit is beárnyékolod, ha fogod a telót szval ezt énis úgy olvastam, de a se arc s nemsokkall rossszabb.
2011. okt. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HTC!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok.


na jó, bocs, nem mondtam túl sokat és így egy kicsit hülyének is néznek


szval szerintem htc, mert nagyob kijelzője van és szinte mindenben jobb. a sonynak nagyon béna hátlapja van meg ösze-vissza vannak a gombok stb.


u.i.: ha vki lehülyézne: én is videóstesztekből láttam

2012. márc. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!