Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a legjobb tulajdonságok a...

Mik a legjobb tulajdonságok a ZTE Bladeről?

Figyelt kérdés
És a rosz tulajdonságai?
2011. júl. 11. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak rossz tulajdonságai vannak, főleghogy noname telefon. Zte? Mi ez te? Viccelsz? Ki kapja fel erre a névre a fejét? Senki! Bezzeg a Nokia. Na az döfi! Nokiat vegyél kisfecske! Ne ilyen vacakot.
2011. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jóvan te 33 éves üzletember "kis fecske" XD amúgy észre vettem hogy mindig lopod a stílusokat és mindig más hogy írsz.:D KIS FECSKE SZAKADOK XDD
2011. júl. 11. 16:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ink. vegyél X8-at nekem az van... Ez tapasztalat dual touch ide vagy oda az nem érdekel jobb az X8... Volt ZTE Blade-em nem nagyon jött be... Nem azt mondom hogy rossz teló volt már a kezembe sokkal szarabb is de mégse tetszett meg...
2011. júl. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!