Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mondjátok meg nekem!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mondjátok meg nekem! Mik a legjobb tulajdonságok egy fiuban egy jó kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Mondjátok meg nekem lányok, hogy mi a legfontosabb tulajdonságok egy jó kapcsolatban?
2009. júl. 20. 23:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Őszinteség, hűség, kedvesség, romantika, férfias kisugárzás, tisztelet a nő felé, udvariasság, humor, fantázia.


külsőleg nincs túl sok kikötés: legyen legalább egymagas velem, ne legyen anorexiás alkat vagy elfolyó hájtömeg. És persze nem elhanyagolható, hogy valamit nyújtson az ágyban is.

21/L

2009. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Bárcsak minden nő ugy gondolkodna mint a 23:40-es!

De sajnos itt már supermannak kell lennie egy férfinak hogy meg tudjon felelni a hülye piccsáknak.

18 év feletti lányok már szóba sem állnak olyannal aki külsőleg nem legalább 180cm agyongyúrt tökéletes alkat.

Nincs legalább 50 millás családi háza,Land Rover terepjárója,100 millás bankszámlája.Vagy 6 diplomája.Esetleg csak akkor ha az illető cigány,néger,afgán menekült esetleg dél-amerikai bennszülött...De semmiképp se normális ember.

Ezek a mai nők!Undorító moccskos szajjhák akik semmiféle tiszteletet nem érdemelnek!Én is úgy verem át őket ahogy csak tudom...mert ezt érdemlik! 20/F

2009. júl. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

JÉZUSOM 00:40-es téged valaki iszonyatosan kicsinálhatott...


A legfontosabb : Őszinteség és hűség.

2009. júl. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

első hozzászoloval értek egyet...őszinte,hűséges,és nyilt...

külsőre tényleg csak annyi h ne legyen benne tulsok szélsőségesség,és legyen pár centivel magasabb

ágyban meg tanitható ugyis..

22/L

2009. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi a fontos egy fiúban, azt embere válogatja:)

De mindenképp, ahogya z első hozzászóló is írja, legyen humoros (sőt vicces), de ne komolytalan, hűséges, figyelmes, udvarias.

Nem kell hogy gazdag legyen, hogy befolyásos szülei legyenek-az ilyeneket sajnos nem feltétlenül önmagukért szeretik. Én nagy ívban kerülöm őket:) És itt igazat adok lány létemre a 00:40esnek tényleg sok lánynak csak ez kell de te légy önmagad és ne próbálj az lenni ami nem vagy viselkedj természetesen, kedvesen, akkor nagy hibát nem követhetsz el:)

L18

2009. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy mi a fontos egy fiúban, azt embere válogatja:)

De mindenképp, ahogya z első hozzászóló is írja, legyen humoros (sőt vicces), de ne komolytalan, hűséges, figyelmes, udvarias.

Nem kell hogy gazdag legyen, hogy befolyásos szülei legyenek-az ilyeneket sajnos nem feltétlenül önmagukért szeretik. Én nagy ívben kerülöm őket:) És itt igazat adok lány létemre a 00:40esnek tényleg sok lánynak csak ez kell de te légy önmagad és ne próbálj az lenni ami nem vagy viselkedj természetesen, kedvesen, akkor nagy hibát nem követhetsz el:)

L18

2009. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem! 18 éves lányok már csak ilyenek hogy csak a gazdagokat válogatják meg maguknak? Bár én 15/F vok és máshogy nézem a viágot.
2009. júl. 21. 22:37
 8/14 anonim ***** válasza:
tegnapi 10.45ös vagyok, nem mondtam h 18 felett az ÖSSZES lány csak a gazdag pasikra bukik, csak azt h sajnos elég sokan. De nyugi, mindenhol akadnak "normális" lányok:)
2009. júl. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hogy a gazdagság miatt jöjjön össze egy fiuval, hanem hogy szeresse, bármilyenek is a körülmények akk is kitart mellette. Ilyen legyen egy lány!
2009. júl. 22. 21:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Igy avn, egyetértek:)
2009. júl. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!