Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik launcher a legjobb SGS-en?

Melyik launcher a legjobb SGS-en?

Figyelt kérdés
A launcher pro-t meg a launcher go-t lestem eddig...de annyira nem voltam elszállva tőle...szimpibb az eredeti...vagy csak,mert nem szabtam annyira testre még. Lehet ez a gond.
2011. júl. 11. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Végül is amelyik neked szimpatikus. Én open home 6-ot használok.
2011. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Launcher Pro Plus
2011. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
SPB Shell 3D mint home?
2011. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat az utolso az kb 2000 ft korul van marketen..:/// pedig jol nez ki.
2011. júl. 13. 17:07
 5/8 anonim ***** válasza:

kit érdekel hogy 2 ezer forint

APK ról még nem hallotál töldsd le a netrül apk ba és USB vel tedd fel a telódra

2011. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
uhhh bocsáss már meg, hogy nem tudtam...nem kell bunkózni, mert te ennyire okos vagy..
2011. szept. 26. 12:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Igaza van, bár ezt kissé finomabban is ki lehetett volna fejezni. Amúgy szerintem az eredeti a legjobb, legalábbis SGS2-n nekem tetszik az eredeti launcher, bár az a baj, hogy főzött rom-ra nem lehet tenni ezt.
2011. nov. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
leszedtem az adw launchert,meg hozzá témát...de ilyen pörgéseket,meg extra mozdulatokat hogy állítok be?
2011. nov. 10. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!