Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb launcher?...

Lindaaaaa kérdése:

Melyik a legjobb launcher? Kinek mi vált be a legjobban? én melyiket töltsem le? ( xperia x10 mini pro-m van 1.6)

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A Launcher Pro amúgy mért nem frissíted 2.1-re ?
2011. jún. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
GO Launcher EX
2011. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
nekem is!
2011. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
utolsó vagyok! szóval szerintem nagyon jó a Golauncher EX szép stílusos és gyakorlatilag mindent be lehet állítani, még a betűtípust is! ez a kérdést én írtam! nem tudnál segíteni? mert neked is mini pro-d van? http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..
2011. jún. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
bocsii de nagyon új a tellóm és még szinte semmit nem tudok róla.:/
2011. jún. 8. 19:18
 6/10 anonim válasza:

értem! de azért köszi! akkor pár tanács egy régi használótól:


-frissítsd 2.3-ra az operációs rendszert

-töltsd le a app intaller nevű programot a marketől (ezzel tudsz telepíteni apk-kat, olyasmi amint a saját fájlok mappa és azért kell mert ügyebár az x10mini pro-ból az hiányzik)

-a wifi-t ne hagyd bekapcsolva, mert rettenetesen eszi az akut!

-és ne nagyon futtas egyszerre több programot mert lefagy!

2011. jún. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló írnál erre az email címemre? lenne pár kérdésem. tuchee.14@hotmail.com

köszönöm ha írsz:)

2011. jún. 8. 19:32
 8/10 anonim ***** válasza:
2.3-ra nem lehet frissiteni... max 2.1-re
2011. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Gyárilag max. 2.1-re lehet. Viszont mi akadályoz meg, hogy a 2.3-as rendszert használjuk? Hát semmi. Az is van hozzá. Az okosabbak megoldották. Azért szégyen a Sonytól, hogy előbb volt főzött romokban 2.1 és 2.2 is mint hivatalos 2.1.

Amúgy nekem a launcherekből a Launcher Pro vált be. A widgetjei nagyon jók és ráadásul már skineket is lehet hozzá letölteni. Igaz ezek csak a fizetős változathoz vannak.

2011. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaja. Előzőnek igaza van.

[link]

Én innen raktam 2.3.7-es ROMot. Egészen friss, ropogós, október elején jött ki :D

2011. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!