Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lesz olyan telefon mint pl....

Lesz olyan telefon mint pl. Galaxy S vagy S II, amin van fizika QWERTY billentyűzet?

Figyelt kérdés

Jó, gondolom ezt senki sem tudhatja. De szerintetek van remény rá? Android + 480x800as felbontás + 5 MP-s kamera.

Ilyenekre gondolok.

Szóval szerintetek van remény? :)

Ja és Samsung.


2011. júl. 11. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Samsung kétlem, hogy ki fog adni fizikai qwerty-s telefont, de hát ki tudja.. Senki. SE jobban szereti már ezt, mondjuk ha egy x10ből csinálnának prót (nem a miniből) az már baráti lenne szerintem. :)
2011. júl. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

En csak annyit nem ertek h mi az ertelme a fizikai qwerty-nek?

Ott a virutalis, ha megszokod gyorsabban tudsz irni azon mind a fizikain. De kinek mi tetszik.

2011. júl. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Most is virtuális qwerty van a telómon. De nekem nem jön be. Meg amúgy sem szeretem ezeket a vékony telefonokat. Azért érezzem, hogy telefon van a kezemben, nem egy dísztárgy. Szóval kinek mi jön be.

De azért köszönöm.

2011. júl. 11. 20:44
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Én sem haragudnék meg a Samsungra ha kiadná az S2 qwerty-s változatát! tuti azt venném :D:D
2011. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ugye :D

Nem lenne rossz.

2011. júl. 11. 22:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Samsungból szerintem nem is lesz, de ott a HTC Desire Z és a Motorola Milestone 2-3.
2012. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!