Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy végezzem el a szoftverfri...

Hogy végezzem el a szoftverfrissítés otthon?

Figyelt kérdés
Üdv nekem van egy Nokia 6500 clsassicom és az a bajom vele hogy szoftverfrissítés kéne rá de nem szeretnék kifizetni érte 2-3 ezer forintot és hallotam hogy otthon is ellehet végezni és ezt hogy?a Nokia ovi programmal elvileg meglehetne de ahoz pc suitba kell belépni a telefonon de egyből adattárolásba lép be és nem tudom kiválasztani hogy hova lépjen be a a baj szóval hogy tudnám otthon megcsinálni ?
2011. okt. 16. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
hivatalos frissités ovi suite, sofware updater, vagy szervkzekbe lehetséges esetleg wifi illetve mobilneten. nemtudom hogy-van e benne wifi, de az a legjobb ha beütöd: *#0000# és opciok és frissitések ellenörzése frissités vagy keresés stb keress... csak egy wifi zona kell de ugyanez a menet mobilnettel. az USB modot meg beállitások >kapcsolatok > usb-nél kell lennie ugytudom.
2011. okt. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké csak az a baj hogy bekapcsol a készülkék és miután a bejön a nokia felirat utánna nemjön be semmi és ezért nemtudok vele mit csinálni sajna
2011. okt. 16. 20:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a zöld csillag hármas kombót? Régebben (nem tudom most is működik-e), ha nyomva tartottad a zöld, a csillag és a hármas gombokat és így kapcsoltad be, újratelepítette a szoftvert.
2011. okt. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!