Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a Samsung Galaxy...

Szerintetek a Samsung Galaxy S2-t vagy a hamarosan megjelenő Samsung Galaxy S2 Windows Phone 7 változatát érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Folyamatosan jönnek az S2 WP7-es változatáról hírek, már kép is van róla. Persze ez még biztos prototípus, de az mondják, hogy a belseje ugyan az lesz. (Persze ezt nem lehet biztosra venni, de tegyük fel, hogy a belseje ugyan az.) Azt mondják, hogy késő ősszel, tél elején jönne ki. Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni, az androidos S2-t, vagy a WP7-es S2-t?
2011. júl. 14. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
WP7-est érdemesebb.Az legalább rá lesz optimalizálva:-)
2011. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is a WP7 felé hajlok. Az volt a probléma, hogy ami WP7 telefonok voltak, azok vagy jól néztek ki, de belül semmik voltak, vagy egész jó a belseje, de nem tetszik. Ezért inkább a S2 mellet döntöttem, nagyjából úgy kalkulálok, hogy egy kicsit lemegy az ára, akkor megveszem. Ez úgy augusztus, szeptember környéke, és tényleg kellene már egy új mobil. Viszont ez a szinte tökéletes telefon számomra, csak megint hónapokat kell várni a megjelenésre, és még pár hónapot, hogy lemenjen az ára. Ördögi kör...
2011. júl. 14. 08:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Én még csak régi mobile windowsos eszközöket használtam, PDA-kat, Xperia X1-et, de nem győzött meg. Most androidos telefonom van, és maradok is ennél. Lehet, hogy a WP7 már jó (ahogy a win7 is jó a borzalmas vista után), de biztos nem fogok váltani.
2011. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt szerencsém kipróbálni a régebbieket, viszont az újat 5 perci nyomkodtam. Bár androidot is nyomkodtam, valahogy a WP7 tesztelése közben olyat éreztem, amit az android alatt nem, valamiféle "bizsergést", hogy nekem ez kell. És ugye még csak az 1.0-t próbáltam, a Mangoval nem tudom milyen lenne.
2011. júl. 14. 09:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Android-pártiként a "sima" GS2-t. WP7-et nem szeretem. Ahogy OPrendszerből is Ubuntut használok.
2011. júl. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Persze, ez érthető, hogy valaki szereti, valaki nem. Csak annyit mondanál, hogy igazából mi nem tetszik benne, mivel ezzel talán segítesz a telefonválasztásban.
2011. júl. 14. 09:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Én Windows Mobile 6.5-öt használok telefonon, a telefon: Sony Ericsson Aspen rendkívül jól muzsikál rajta.
2011. júl. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha neked a WP7 jön be akkor vedd azt!

Nekem nagyon nem jön be! azok a kockás izék meg ugy általában nem jön be !

2011. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem várd meg, amíg kijön, és olvass róla tesztet.

De ha most kéne döntenem, akkor a WP7-et venném.Nagyon jól optimalizált rendszer, talán még az IOS-nél is jobban!PL: A Samsung omnia 7 nem lassabb, mint egy SGS2!Pedig csak 1 magos proci van benne.És a mango frissítéssel mégjobban optimalizáltabb lesz.És jönnek a 2 magos WP7-es telók...

2011. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pumika válasza:
Sziasztok. Nekem sgs2 van. Probaltam mar mindent. az ismeroseim felenek iphone 4 van. amulattal nezik az androidos tel nyitottsagat, atalakithatosagat. Ui.: a csempe a falra valo, nem pedig a telo kijelzojere
2011. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!