Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230-as telefonra...

Kérdező 1 kérdése:

Samsung S5230-as telefonra hogyan lehet java (jad és jar kiterjesztésű) játékokat telepíteni?

Figyelt kérdés
Ha csak simán ráhúzom a jad és jar fájlokat a telefonra, akkor azt írja ki, hogy a fájltípus nem támogatott. Hogy ha a html-es megoldást választom, akkor nem jön be olyan szöveg, hogy telepítés megkezdéséhez bökj ide kétszer. Vodafone-os vagyok, és hallottam, hogy a cég lekorlátozza ezeket a játékokat. Bevittem Samsung szervizbe, csináltak rajta egy szoftverfrissítést, de a játékoknál szinté azt írja ki, hogy fájltípus nem támogatott. Mit tehetnék? Hallottam olyanról is, hogy firmware frissítés, ez ugyanaz, mint a szoftverfrissítés, vagy ha ezt is megcsináltatnám, akkor talán jó lenne?
2011. júl. 14. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
vagy töltesz rá, vagy firmware(szoftver)-t frissíteszrajta, és müxik.
2011. júl. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvan a szoftverfrissítés, e így sem működik...
2011. júl. 15. 09:45
 3/3 anonim válasza:
sikerült megcsinálni? én is vodás vagyok, és ugyanez a bajom... :S:S
2011. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!