Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Volt már ilyen hívásod? Mi...

Volt már ilyen hívásod? Mi ez? Féljünk? Mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Férjem új előfizetést vett és a telefonszáma véletlenül nem lett titkosítva. az alábbi számról jött tegnap egy hívás este:

+3618154311

látszólag akár budapesti szám is lehetne, magyaroszági előhívónak tűnt és ugye egyes a körzetszám. és várunk is a napokban pesti számról hívást.

ő dolgozott, nem tudta felvenni. mondtam neki ma mnagy naívan, hívja vissza a számot, hátha az, akiét várjuk. felhívta és angolul beszéltek a vonalban, már ebből rosszat sejtek. :-((( ő nem tud angolul én meg már nem mertem újra hívni. tudakozókban nincs meg a szám. googleba rákeresve Corpus Christi TX, azaz Texas jött ki. szerintetek most akkor lenyúlták és lenyúlják a számláját? vagy ez nem olyan "szektás" hívás lesz? mi volt ez? halootatok már ilyesmiről, erről a számról vagy hasonlóról?


2011. júl. 14. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tudom értelmezni...
2011. júl. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
valamit elcsesztetek mert ez egy pesti szám...valszeg másé is volt már ez a szám
2011. júl. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az én számom le volt (van) titkosítva, és egy reggel bolíviai számról kaptam hívást... Akár téves is lehetett, ha csak egyszer hívtak.
2011. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Bocs, kicsit tényleg kusza lett!


Egyszeri volt erről a számról és pár napja +3616884100-ról is jött egy hívás. csak azóta, mióta a szám előfizetéses és titkosítva csak a mai naptól van. mármint a mi számunk.


A kérdésben szereplő számot visszahívtuk, mert mi is azt hittük, pesti szám, de a jelek szerint nem az, ha angolul beszéltek a vonal másik végén. mégegyszer meg már nem merjük felhívni, lehet, így is egy vagyon lesz az a pár másodperc is.

googleba beírva pedig Texas államhoz tartozó Corpus Christi-ből származó telefonszámnak hozta ki mindkettőt. lehetséges ez? vagy valamit félreértelmezünk hirtelen ijedtségünkben? esetleg írjátok be ti is a google-ba a számokat... nem tudom. remélem, csak mi értjük félre, egyikünk se olyan jó angolos, hogy akár a honlapról kiderítsük, miről lehet szó, de kalózhívás gyanús a dolog...

2011. júl. 14. 13:54
 5/15 anonim válasza:
Tegnapi nap folyamán engem is hívott ez a bizonyos szám...persze akkor ébredés utáni fázisban voltam,s visszahívtam . Miután meghallotam hogy nem magyarul beszélnek,kapcsoltam magamban s azonnal leraktam a telefont. Ha valaki tud valamit azonnal jelezzen már...!
2011. júl. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

a mai napig nem derült ki, ki vlt a hívó, iletve kik voltak. gyanús, hogy valami magánnyugdíjpénztári beszervezős dolog

az biztos, hogy budapesti a szám és asszem valami olyasni volna lehet (legalábbis az alapján, amit mondanak), hogy csak ő tud hívni, te őt nem, olyan mint a noreply@-os email címek, ha jól sejtem.

2011. júl. 20. 21:28
 7/15 anonim válasza:
Engem ma délután hívott ugyanez a szám de nem vettem fel mert nem tudtam hogy ki az.
2011. aug. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Párommal társkártyás előfizetésünk van, minket 2 óra különbséggel hívott valaki erről a számról, felvettük de abban a pillanatban le is tették, ami még érdekes: már hetek óta ugyan így 2-3 óra különbséggel hívott egy "korlátozott hívás" akár hányszor felvettük lerakták elég idegesítő! Az a baj hogy a szolgáltató borsos áron adja ki a bejövő hívás listát, a rendőrség meg nem foglalkozik ilyenekkel mert nincs értelme, vagy azt mondják hogy nem történt bűncselekmény!
2011. aug. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Engem ma hívott ez a szám, de egyből lerakta, ahogy felvettem. Tud valaki róla valamit?
2011. aug. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Engem már 2x keresett ez a szám, egyszer felvettem, és rögtön letette, aztán másodszor már fel sem vettem.. és apát is hivta ugyanez a szám tegnap..:s nem tudom, ki lehet, de ha tovább hivogat... :/
2011. aug. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!