Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam egy Galaxy Ace telefont...

Kaptam egy Galaxy Ace telefont. Ha felcsatlakozom a telóról wifire, utána bemegyek a marketbe, és letöltöm a játékot amit szeretnék, akkor utána csak becsukom az egészet, lekapcsolódok a wifiről és kész?

Figyelt kérdés

Ez esetben ugye semmilyen kezelési költséget nem von le? A marketből ki lehet jelentkezni?

Köszönöm!


2011. júl. 14. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel wifi-n vagy, ezért teljesen ingyenes, kivéve ha nem korlátlan az internet adatforgalom a wifi-teken, mert ha túlléped, akkor ugye túlforgalmazási díj.
2011. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként ha még a wifi-t sem tudod szerintem nem kell neked az android, sőt még wifi-s touchwizz sem :D
2011. júl. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Legalább beismerem, hogy sík hülye vagyok ezekhez. Egyébként köszönöm a választ.
2011. júl. 14. 18:16
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Háát nincs mit, csak tudod, az android rengeteg dolgot rejt és ahogy látom, nem használod ki, ezért felesleges.
2011. júl. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igazság szerint mindig attól félek, hogyha rámegyek valamire, annak köze van az internethez, és majd a számlánál megnézhetem magam. Azt nagyon jól tudom, hogy a wifi pl. ingyenes :), de mindig végignézem a telót, hogy nem kapcsolódhatott-e rá valamire vagy csak szimplán ki-be kapcsolgatom a telefont, biztos, ami biztos. Tudom, hogy hülye vagyok....
2011. júl. 14. 18:23
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Akkor megmondom, mit tegyél. Ha nem értesz az androidhoz, menj be a szolgáltatóhoz egyik nap és kérd az adatforgalmad tiltását. Utána már nem tud kapcsolódni, ha nincs wifi. Ha pedig kell mobilnet, akkor engedélyeztetheted is velük. De ezt telefonon is meg tudod velük beszélni, így be sem kell menned.


Zöld kezet megköszönöm.

2011. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nem engedélyezed az adatkapcsolatot akkor nem megy a (fizetős) netre. Ezt tesztelheted ha ilyenkor elinditasz egy progit aminek szüksége lenne az internetkapcsolatra, nem fogja tudni megnyitni az oldalt vagy a market hibaüzenetet küld, stb.

Persze wifin ettöl még felmehetsz, de ez már nem fizetős (illetve már fizetve van) igy nem gond.

2011. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mér miért kéne ezt a szolgáltatóval egyeztetni? Telefon beállításon belül engedélyezheti - tilthatja az adatkapcsolatot.


És hova lett a roppant szellemes "Marketpancser" beszólásom??

2011. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindegyik válaszra ment a zöld kéz, köszönöm!
2011. júl. 14. 18:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Mondta, hogy nem igazán ért hozzá, és fél, hogy elállítja.
2011. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!