Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valóban ártok a telefonnak,...

Valóban ártok a telefonnak, ha első használatkor hagytam teljesen lemerülni és így (kikapcsolt állapotban) tettem fel a töltőre? (galaxy amúgy)

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, nem az, hogy első használatkor lemerítetted, hanem úgy általánosságban nem tesz jót neki, ha teljesen lemerül, de persze, ha csak most egyszer fordult elő, akkor nem lesz észrevehetően rosszabb...
2011. júl. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Soha nem szoktam teljesen lemeríteni, csak az elsőnél...
2011. júl. 14. 23:19
 3/4 anonim válasza:
30%
először mindíg le kell teljesen meríteni(ha androidos vagy már érintős és valami új program van benne) hogy a telefon állapotához ne "sütés" legyen írva :D
2011. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem tesz jót neki, ha teljesen lemerül. Elsőnél sem kell, mert ezek már nem régi akkumulátorok. De egy ilyentől, még nem lesz baja szerintem.
2011. júl. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!